1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy dysk 2.5' pc zadziala na xboxie jak zwykly dysk???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez scgnitzel, Sierpień 19, 2010.

1. scgnitzel

scgnitzel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to moj problem przeczytalem gdzies o tym ze to dziala lecz nie mam pewnosci czy ktos moze pomoc bo to wychodzi o wiele taniej

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ja mam taki problem iż mam dysk WD1600BEVS wcześniej służący jako dysk w laptopie i ma podział na partycje. Do dysku mam taką "kieszonke" żeby można było podłączyć pod PC przez USB (coś takiego DYSK PRZENOŚNY 2,5" 250GB NAJTANIEJ TRACER!! (1185629083) - Aukcje internetowe Allegro) I chodzi mi o to żeby był to dysk przenośny dzięki tej "kieszonce". Otóż sformatowałem dysk na laptopie ale nie było opcji żeby sformatować do FAT32 tylko do NTFS (chyba) i jeśli chce podłączyć ten dysk do 2 komputera PC w ogóle mi go nie czyta i wyskakuje tylko okienko że "URZĄDZENIE USB-HISPEED podłączonego do koncentratora USB innego",więc szukałem tych sterów HIS-PEED do mojej płyty głównej (Assus P4P800 VM) i coś znalazłem ale nie chce mi sie zainstalować:(. Podsumowując chce aby dysk scalić z 2 partycji na jedną i żeby czytało mi ten dysk na PC abym mógł go sformatować na FAT32 aby służył mi jako 16-to gb dysk do konsoli :)

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    do scalania partycji bez kasowania danych mozna urzyć programu
    Paragon Hard Disk Manager

lub usunięcie wszystkich partycji i stworzenie jednej i później ,format

6. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Scaliłem już ten dysk na innym kompie przez zwyczajne zarządzanie dyskami w Windowsie. Jednak nadal mam problem ponieważ nie czyta mojej kieszeni z dyskiem na innym kompie z płytą główną która ma (lub powinna) mieć (tak jest napisane w specyfikacji)4x porty USB 2.0 hi speed a jednak nie czyta mi dysku z tyłu kompa tylko z przodu gdzie mam podłączoną myszke wiec odpada. Może poprostu kupie rozdzielac USB 2.0 na przednie USB i bedzie po problemie ale chodzi o to że nie wiem czy bedzie mi wykrywało dysk na innych kompach (np. u kolegi). I moje pytanie czy to wina kieszeni,dysku czy wejscia USB?

Wczytywanie...

Poleć forum