1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy dysk bedzie pasowal do xbox360 premium?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koala3333, Sierpień 18, 2011.

1. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pytanie czy dysk 20 gb,60gb,120gb ,250gb bedzie dobrze pracowal z xbox360 premium? aha i jeszcze czy jak mam przerobionego xboxa i nagram gre na dysk czy bede musial wkladac plyte czy bede mogl grac w gry z dysku?z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qujote

Qujote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Złotoryja
    Tak musisz posiadać płyte w napędzie gdy nagrasz gre na dysk a co do pierwszego to nie wiem

4. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no to co daje to ze nagram gre na dysk jak i tak musz miec plyte w napedzie?

5. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Szybciej wczytują się tekstury i konsola chodzi ciszej (napęd nie pracuje). Jeżeli chcesz grać z dysku zewnętrznego/wewnętrznego bez płyty w napędzie, musisz mieć JTAG.

6. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xbox

nikt mi nie odpowiedzial czy te dyski beda pasowaly? aha i co to znaczy JTAG ?

7. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Tak będą pasowały,"JTAG jest to przeróbka Xboxa (nie napędu) która pozwala wgrywać własne oprogramowania kompatybilne z Xboxem która posiada emulatory obchodzi wszelakie zabezpieczenia związane z pirackimi grami itp...Jest to ryzykowane, ponieważ żeby zrobić JTAGA trzeba się bawić w rozkręcanie lutowanie i przepinanie chipów itp.
    Innymi słowy po prostu przeróbka."

Wczytywanie...

Poleć forum