1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy dysk twardy trzeba w xboxie instalować czy tylko włożyć??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziadzia62, Grudzień 25, 2011.

1. dziadzia62

dziadzia62 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa 4g i zostało mi już tylko 2,9g i nie moge zainstalować fify.I chcę dokupić dysk twardy 60g czy ten dysk tylko trzeba włożyć tam zboku czy trzeba jeszcze instalować???

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Nie możesz zainstalować FIFY, ponieważ na dysku jest za mało miejsca. Dysk który chcesz kupić jest to oryginalny dysk w obudowie, czy może zwykły dysk 2.5", taki jak do laptopa? Jeśli to drugie, musiałbyś go odpowienio zmodyfikować.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    623
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tylko wkładasz i gotowy, jeśli to dysk oryginalny od ms.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tylko włożyć musi to być dysk wd seria na xboxa nie pamietam dokładnie nazwy

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    623
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Musi być scorpio z serii wd, Są to dyski do laptopów, trzeba go jakimś programem przerabiać aby xbox go wykrył. Jest to bardziej opłacalne niż kupić oryginalny to dużo taniej wychodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum