1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy falcon-y się jeszcze grzeją

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 3echo, Luty 12, 2010.

1. 3echo

3echo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam wersje premium ,rok. prod. 09.2008r..Słyszałem,że wcześniejsze wersje lubiały się przegrzewać 3ROD.A jak jest z Falconami?Jak długo mozna bez przerwy grać na konsoli aby się nie przegrzała?Pytam bo jestem właścicielem od niedawna,a jak się moje dzieci dorwią do X-a to potrafią cały dzień grać i obawiam się,że kiedyś może wyskoczyć 3ROD.Dzięki wszystkim za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miałem Falcona przez rok, czasami chodził cały dzień, czasem dzień i noc (zapominałem wyłączyć) i ten rok wytrzymał bez problemu. Po roku przeskoczyłem na Jaspera, ale myślę, że Falcon jeszcze by dużo przeżył - nie było z nim żadnych problemów.

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Graj cały dzień nawet tylko ważne żeby konsola miała dobre chłodzenie tzn. postaw w przewiewnym miejscu. Ja też w dużo gram i konsola nie raz zostawała włączona na noc i właśnie kiedyś rano się budze a tu rrod na konsoli ( na falconie). Sprzedałem i kupiłem jaspera i jestem zadowolony, bo na razie nic, a konsola w nocy włączona też jest, więc polecam ci wymienić mimo wszystko na jaspera. Wtedy w ogóle nie ma strachu.

5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Ja miałem xeona 1,5 roku i się nie przegrzał (padł napęd) a teraz drugiego i już pół roku gram a jakoś się nie grzeje więc z falconem to już w ogóle bajka jest ;] Nie masz się co martwić i ograniczać graj tyle na ile masz ochotę

6. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a właśnie jak jest z napędami,czy one tez często padają?Osobiście posiadam Lite-On

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dajcie spokój, ludzie. Konsola po to jest żeby z niej korzystać, a nie się z nią pieścić - już o tym gdzieś pisałem. Jakby tak każdy myślał, że może to się zepsuje, a może to padnie - nikt by nie grał. Chyba nie po to kupiliście Xboxa żeby na niego patrzeć. Ja używałem tamtego Falcona przez rok i nie oszczędzałem go i ani sama konsola, ani napęd nie padł. A padają tym, którzy więcej o nim myślą niż go używają, więc nie ma reguły. Jak ma coś paść to padnie.

8. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście,że nie mam zamiaru rezygnować z rozrywki,ale lubię wiedzieć pewne sprawy na temat rzeczy które posiadam.

9. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Eh jak czytam rady kup jaspera bo lepiej to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Kupuj to na co cię aktualnie stać od Falcona ryzyko że się zepsuje jest minimalne jeśli konsola stoi w dobrze wentylowanym miejscu.

10. koziolek10

koziolek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Falcolny lubią łapać E74 ale jeśli chodzi o RROD tą są PRAWIE bezawaryjne :) wiec spokojnie możesz sobie grać całymi godzinami

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po pierwsze masz 2lata gwarancji na konsole i 3 lata na rrod więc poco te zamartwianie się czy padnie czy nie.
    Po drugie postaw xboxa 360 w przewiewnym miejscu i będzie długo Ci służył :)

Ja mam Falcona od 9 miesięcy i ani razu nie zawiesił się itp. chodzi jak nowy a gram średnio 5 godz. dziennie, co do napędu najwytrzymalszy jest Lite-on.

13. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam elite (jasper) od troche ponad tygodnia i gra raz mi sie zawiesiła podczas jazdy w GTA IV motocyklem, czy to jakis zły znak ?

14. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam Falcona i mam gwarancję na krąg śmierci jeszcze prawie 2 lata więc narazie się nie przejmuję ,ale ty jak przerobiłeś to nie dziwota ,że możesz mieć problem ,stąd zainteresowanie.

15. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaspery juz sa prawie bezawaryjne takze nie martw sie, mam juz Jaspera pół roku i na poczatku pamietam chyba gra mi sie jakas zwiesiła (do tego czasu juz chyba 2-3 razy) ale chodzi dalej, nic sie nie przegrzewa jest ok!

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Gra oryginał czy pirat?
    Ja przeszedłem całą GTA IV (oryginał) i 0 zawiech a grałem 12 godz. razem z bratem w weekend.

17. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oryginał, nie bez powodu mam napisane w profilu "Firmware: Oryginalny"
    lekka pomyłka, to nie bylo GTA IV tylko "Ballad of Gey Tony"

18. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Coś poczytałem o tym błędzie E74 i z tego wynika,że jest to gorsza usterka od ROD-a

19. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma powodu do paniki ... Nie ma nic wspólnego z konsolą... Gra ma zero optymizacji.

20. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grzeją się ale optymalnie. Mój ma rok i 2 mce i zero roda.

21. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    E74 to faktycznie spory problem, bo jest on nazywany RRODEM falcolnów. Jednak także na naprawde tego błedu MS dał gwarancje 3 lat :) wiec spokojnie. Zreszta błąd ten też tak czesto sie nie ujawnia. Mam konsole od 1,5 roku i zero oznak tego błedu, ale np moja dziewczyna już go złapała

Wczytywanie...

Poleć forum