1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy "FIFA 13" Pójdzie mi na LT 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patrick Betkier, Lipiec 23, 2012.

1. Patrick Betkier

Patrick Betkier Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam moje pytanie jak w temacie czy FIFA 13 pojdzie mi na LT 2.0 a jak nie to na jaką musze przerobić i ile dać najwiecej za przeróbke , aby nie przepłacić i drugie pytanie to czy do fify 13 musze nowe MP kupować na Kod do grania online w fifie czy bedzie mogl byc z 12 ? Z góry dzięki !

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    a jest juz fifa 13? chyba jeszcze nie jak wyjdzie to sie zobaczy poki co wszystkie gry smigaja na najnowszym dashu 15574 i lt 2.0 wiec sie wstrzmaj to czasu wydania gry

4. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zadaj jeszcze pytanie czy nowego xboxa"720" bedzie sie dało przerobić w dniu premiery ,albo czy już sie da,a co do twojego pytania to raczej pójdzie bo niby dash15574 to ostatni dash wydany w tym roku ,to nawet jak by fifa13 tego wymagała to na lt2.o działa to w tym roku we wszystkie gry powinny zadziałać na lt2.0

5. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    Na to pytanie w dniu dzisiejszym nie da sie jednoznacznie odpowiedziec, gdyz nie wiemy czy Microsoft nie trzyma jakiegos asa w rekawie.

Moje osobiste zdanie jest takie, ze dodadza jakies zabezpieczenie do nowej Forzy badz tez Halo

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie ma szans bo będzie w formacie XGD4 :) Gra jeszcze nie wyszła, więc tylko EA może Ci udzielić takiej informacji :) Online pass z 12 nie będzie działał na 13 :)

Wczytywanie...

Poleć forum