1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy gra Gears of War 2 pojawi się na pecetach?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sieci pojawiły się plotki o rzekomej pecetowej edycji Gears of War 2, czyli jednej z najbardziej znanych gier wydanych ekskluzywnie na Xboksa 360. Dzieło w wersji na komputery osobiste miałoby pojawić się pod koniec roku. Świadczą o tym podobno materiały zebrane na jednej ze stron, a wśród nich okładka pudełka z logo Games for Windows. Microsoft na chwilę obecną zaprzecza takiej możliwości.

Gears of War 2 to wielki przebój będący kontynuacją gry, która pojawiła się w 2006 roku na Xboksa 360. Pierwsza produkcja z serii została wydana także na komputerach osobistych rok później. Sytuacja pierwowzoru jest doskonałą podstawą do snucia plotek na temat pecetowej edycji dwójki. Posiadacze konsol Microsoftu drugą grę z cyklu otrzymali w listopadzie ubiegłego roku. Czy historia się powtórzy?

Tego na razie nie wiemy, ale niektórzy twierdzą, że tak. Według wspomnianej wyżej strony mamy sporo dowodów na istnienie planów związanych z przeniesieniem kolejnych przygód Marcusa Fenixa także na pecety. Podobno doniesienia pochodzą z wycofanej informacji prasowej. Otrzymaliśmy wiec rzekomą okładkę pudełka i wiele różnych szczegółów, a w tym chociażby datę premiery – 4 grudnia 2009 roku.

Na stronie oglądamy wyciętą ofertę sklepową. Gra na pecety miałaby być dostępna za 60 dolarów w przedsprzedaży. Zestaw miałby zawierać kilka dodatków, jak np. specjalny karabin do trybu sieciowego. Ponadto pojawia się oczywiście aplikacja Games for Windows, która miałaby odpowiadać za rozgrywkę sieciową, podobno wzbogaconą o kilka dodatkowych elementów (trybów zabawy, map i broni).

Serwis IGN skontaktował się w tej sprawie z Microsoftem. Przedstawiciele firmy mówią, że Gears of War 2 to doskonała marka na Xboksa 360, więc wiele wysiłku jest wkładane w to, aby wyróżniała się ona odpowiednio. W związku z tym nie ma na razie planów na przeniesienie dwójki na pecety. Plotki zostały jednoznacznie ucięte. Przynajmniej na razie, bo przecież stanowisko korporacji może się jeszcze zmienić.

Być może – chociaż to tylko przypuszczenia – fani komputerów otrzymają niezły prezent na święta. Przytaczany serwis IGN sugeruje, że gra studia Epic mogłaby w pewien sposób przysłużyć się interesom Microsoftu na pecetach, reklamując, czy raczej ratując podupadającą markę Games for Windows. Platforma obsługująca gry i elementy sieciowe nie stała się popularna, wbrew oczekiwaniom jej twórców.

http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/158781796.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ludzie spokojnie.... Jak widzę screen jest z serwisu amazon.Tam zawsze pojawiają się różne głupie rzeczy.Oczywiście czasami się sprawdzają tak jak kolejne dodatki do fallout 3 na płycie ale trzeba poczekać.Jeśli gra pojawi się na PC to chyba nikt nie będzie płakał.W końcu słyszałem ,że jest rozejm między GfW Live a XBOX LIVE! czyli pecetowcami a xbox'ami więc... :p

4. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nawet jeśli wyjdzie na PC to co, ubędzie wam?! Moim zdaniem wszystkie gry powinny wychodzić na PC ale po dłuższym okresie czasu. Wtedy więcej osób kopiłoby konsole :)

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Szczerze? To mnie to teraz (pipi). Grałem w Gearsy 1 i 2 na konsoli, świetnie się bawiłem. Jeśli po takim okresie czasu ma wyjść na PC to niech sobie wychodzi.

6. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gra mogła by wyjść w wersji komputerowej dla MS to dodatkowa gotówka, trzeba wydawać jak najwięcej gier na blaszaka by jakoś utrzymać rynek pc-towy przy życiu, bo jak na razie z nim jest nie najlepiej.

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Mi jest to obojętne, czy wyjdzie, czy nie. Jeżeli wyjdzie na pieca, to fanboye ps3 będą się podniecać, że straciliśmy exclusiva.

8. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    myślę, że wyjdzie - patrzcie ile się nvidia ze swoim physx starała tam wmieszać - jak myślicie po co - przecież w klocku radek :)

9. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nawet jak wyjdzie to pewnie crapowato jak większość gier z konsoli na PC. Niech wychodzi, ja PC porzuciłem już dawno na rzecz klocka ;p

10. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Ja wiem czy tak crapowato pierwsza cześć Gears of war na PC była całkiem spoko wiec ta tez pewnie będzie spoko i pewnie dodadzą jakiś nowy etap lub coś takiego tak samo jak to było z brumakiem w pierwszej części.

11. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    a mi to zwisa .. niech wyjdzie kazda gra z xsa na pc z ps3 na pc ..niech kazdy sie cieszy ze moze pograc.... mnie nie ubedzie..nie badzmy jak psy ogrodnika...niektorzy sie zachowuja jak maniaki ps3 co tylko bluzgali jak sie dowiedzieli ze tekken FF i mgs maja byc na xsa..zalosne

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    w końcu to Games for Windows też przynosi sporo gotówki MS. Proste popieram większość niech wychodzi 2 na PC a nam niech przygotują fajną 3 część :D

13. f0rgis

f0rgis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    No to "dwójka", będzie miała niezłe wymagania, co do Gow1 na Pc'ta

14. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    gdzie tam jedynka nie miała wielkich wymogów. Mam Athlona 3000+ 1 GB ramu, GF 7600GS, i Gearsy na max detak działały bez żadnego zająknięcia. A jedynka jak i dwójka to ten sam silnik graficzny, więc wszystko leży w rękach programistów, od optymalizacji kodu.

15. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę GoW2 ani żadnej innej gry konsolowej na PC-cie. Komputer nie jest od gier a rynek elektronicznej rozrywki na PC-ta powinien zniknąć już dawno temu. Obecnie cieszę się, że nie jest z nim najlepiej i mam nadzieję, że w niedługim czasie gry na blaszaka znikną całkowicie. Na kompie mogę pograć w proste gry flashowe dla odprężenia lub przy obiedzie. To wszystko o mam do powiedzenia na ten temat...

16. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    I całe szczęście... wiesz PC to specyficzny rynek jednak to na PC wyszły jedne z największych hitów w dziejach gier. Jego upadek dla konsolowców nie oznacza wcale samych plusów ale pewnie tego nie zauważyłeś.

17. Rambo

Rambo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadzam się zupełnie.
    Gry z xboxa powinny wychodzić na pc-ty bo inaczej co to by były za zyski dla firm zajmujących się tym.
    A co do tego, że na pc-cie powinno się grać w proste gry typu flash: to w takie gry się grało np. na pegazusie, a teraz technologia idzie do przodu.:)

18. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Bez przesady , mogą wychodzić , ale nie odrazu wszystkie , z reszta MS na pewno na to nie pozwoli , bo przeciez trzeba utrzymywac prestiz wlasnej konsoli. A najgorsze jest pozniej to , ze PC'towcy przeklinaja wszystkie konsole i mowia , ze to ***** , bo przeciez na PC masz to samo i taniej i lepiej itd. Wiec moze nie badzmy tacy poblazliwi i dobroduszni^^ Maja swojego Crysis'a to niech sie ciesza .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum