1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy gra usunie przerobke?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateoosz, Wrzesień 3, 2013.

1. mateoosz

mateoosz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, własnie przerobiłem sobie Xboxa, w komisie powiedzieli mi że zrobili przerobke LT 3.0 i wgrali najnowszego dasha, teraz chciałem sobie ściagnąć jakieś gry ale nie chciałbym aby usuneły mi przeróbkę, gdyż własnie ostatnio mi się to przytrafiło. W komisie gosc powiedzial ze narazie zadna gra nie usunie tej przerobki, chciałbym się upewnić czy tak jest faktycznie, i jeszcze jaka jest różnica czy gra jest w systemie XGD2 czy XGD3

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No miał racje żadna gra ci nie usunie lt 3.0

4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Nie wiem jaką miałeś wcześniej przeróbkę, ale lt 2.0 też nie powinno usunąć :)

5. mateoosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a z tym systemem XGD2 i 3 jaka jest roznica? tzn czy taki i taki bedzie mi normalnie dzialal? i czy np. jak wyjdzie fifa 14 to czy ona bedzie mogla usunac przerobke czy raczej nie?

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xgd2 może wypalić zwykła nagrywarke xgd3 trzeba ihasem. Nikt nie wie co nas czeka w przyszłości.

7. mateoosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze to pytanie jest troche głupie, ale czy gry na necie mozna znaleźć w obydwu systemach? czy niektóre gry są tylko w XGD2 a inne tylko w XGD3

8. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nowsze są w 90procentach na xgd3. xgd2 są starsze ale czasami nowe gry xgd2 wychodzą. xgd3 nagrasz zwykłą nagrywarką ale będą to kopie truncated(10gier taka nagrywarką nie wypalisz (xgd3 z civ) i takie kopie nie nadają się na xbox live.

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113

.......

Jedne są w XGD2 a inne w XGD3 , nie ma jednej i tej samej gry w "2" i w "3".

10. mateoosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli jesli sie nie zaopatrze w nagrywarke z ihasem to nie pogram sobie w te nowsze gry? to jest specjalna nagrywarka pod gry na xboxa, czy moze sie okazać, że jednak w swojej nagrywarce to mam albo np. jakis moj znajomy moze miec

11. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograsz sobie w nowsze gry jeśli nagrasz grę zwykła nagrywarką, wyjątkami są gry z zabezpieczeniami CIV (10 gier). Nagrywarka zwykła nagrywa grę w 97%, gdy zaczniesz nagrywać grę wyskoczy ci informacja (na zwykłej nagrywarce) czy nagrać metodą truncated(kolega wyżej wspomniał) lub overburn, truncade jest najpopularniejszym sposobem lecz trochę niebezpiecznym jeśli chodzi o grę na xbox live. Jeżeli chodzi o nagrywarkę iHAS to jest ważny model: Lite-On iHas 124/224/324/424/524/624 B z wgranym oprogramowaniem LT Burner Max. Bardzo ważne jest B na końcu nazwy! Jest to tzw. rewizja. Na nagrywarkach z rewizją A lub Y nie da się wgrać Burner Max. Dobra nagrywarka np. Lite-On iHas 124B, zła nagrywarka: Lite-On iHas 123

12. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No pograsz. Poza ihas są nagrywarki co działają z programem pay tools co działa podobnie jak ihas z lt max.

Wczytywanie...

Poleć forum