1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy grac online ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mustangx, Październik 23, 2012.

1. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    mam pytanko bo mam LT 3.0 i mam Forze Horizon nagrana zwykla nagrywarka , chcialem pograc Live i tu moje pytanie grac ? wiem wiem napiszecie zeby kupic Ihasa , wiem mam zamiar kupic ale w nastepnym miesiacu dopiero a chcialem juz pograc . Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? zagrac ? jakie szanse procentowe sa.ze.zlapie.bana ? dodam ze dawniej gralem przez miesiac w CoD MW 3 live i nic nie zlapalem .

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Odp: czy grac online ?

Jeżeli chcesz pograć na XBL i nie złapać bana to poczekaj najpierw do premiery gry.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

4. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz

ale wyszla juz Forza . Tylko mam nagrana zwykla nagrywarka

5. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań

@up pomyliło mi się z SmartGlassem :)

Co do tematu, to ja bym nie ryzykował, lepiej poczekać na Ihasa i mieć 99,9 % pewność że bana nie złapiesz.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

6. czarnykot

czarnykot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nieważne czy nagrane nagrywarką Ihas czy zwykłą jak nie chcesz dostać banana to zagraj w dniu premiery

7. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz

czyli nie grac ? zbyt duzo ryzyko bana ? ja teraz nie mowie o premierze tylko o nagraniu

8. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Forza jest juz dostepna w sklepach (o dziwo 3 dni przed premierą) więc grać juz chyba można. Ale nagrana zwykła nagrywarką może stwarzać rózne problemy. Akurat w Forzie jest CIV i mozesz albo nei ukonczyc gry bo bedzie ci wywalać do dasha (nawet z trickiem MP3), albo złapiesz banicje (chociaż te banowania to przesadzony temat i raczej bym miał na to wywalone i bym grał na twoim miejscu) Ostatnie bany byly z 3 lata temu... a te gadanie o banach to zazwyczaj albo za JTAGa, albo za jakies punkty MS z allegro, albo kradzione konta z licencjami, więc graj. Sam mam jeszcze nie wypalone iHASem MW3 (bo jeszcze nie miałem iHASa) i gram na takiej zwykłej kopii do dzis i nic się nie dzieje, bana nie ma.

2 użytkowników lubi ten post.
  9. darkness13

darkness13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grodzisk Maz.
    A propo tych banów ja w 2010 czy 2009 około 3 lata temu grałem sobie na przerobionej konsolce w Bad Company 2 i żadnego bana nie miałem więc całe te bany za przeróbki są na skalę minimalną więc nie ma co się obawiać bana
    I uważam że można spokojnie grać [no chyba że ktoś za bardzo kombinuje z XBL]

1 osoba to lubi.
  10. krishafi

krishafi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm własnie tak dumam czy po 3 latach przerwy podlączyc swoją konsole do live, głównym powodem jest cheć pobrania patcha do medal of honor warfighter ale mam pare pytan
    kosole mam starą falcon 2008, wiec juz po gwarancji, mam lt 3.0 i dash z fify 13 wiec jakie są potencjalne konsekwencje podpiecia konsoli ?
    swego czasu słychac było o cichych aktualizacjach, które usuwają przeróbke, nie sledziłem tego tematu bo bylem offline.
    czy wszystkie gry, które do tej pory chodziły bedą mi chodzić ?

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Zadne upragrade do dasha 16xx. I watpie zeby jakies patche wyszly do tej gry. I premiera pl w piatek.

12. krishafi

krishafi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli smiało mozna podpinac konsole do neta na chwile obecną ? wszystkie gry dotychczas nagrane bedą chodzić? wszystkie XGD3 ,które do tej pory mi działały ? nic nie trzeba bedzie wypalać ponownie ?
    ps. a co z tą cichą aktualizacją która swego czasu miała miejsce ? ona juz jest w komponowana w aktualizacje, ktore są na płytach z nowszymi grami np fifa 13?

Wczytywanie...

Poleć forum