1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy grajac caly czas z plyty zniszcze szybko konsole??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stik01, Listopad 19, 2011.

1. Stik01

Stik01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiem moje pytanie brzmi jak w temacie. Mam xboxa slim, ale tylko 4GB dysk. z czego iles musi zajmowac system bo zostalo mi 2.9. A to chyba nie wystarczy na zainstalowanie gry. Czyli w ten sposob gra bedzie chodzila caly czas z plyty i konsola zostanie zuzyta w owiele szybszym tempie niszz gdybym mial poinstalowane gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Napewno napęd szybciej Ci się zużyje niż jakbyś zainstalował na dysku i tylko raz mieliło podczas instalowania. Koszt nowego lasera to ok. 50zł

4. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Jeśli masz nieporysowane płyty to pociągnie długo, mój ziomek jedzie na porysowanych(młodzy brat nie szanuje płyt:D) i już ponad rok bez problemu.Ale dysk na pewno nie zaszkodzi:D

5. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    lepiej kupic dysk i instalowac na nim gry, lub 2 peny po 16 GB jak znajdziesz gdzies okazje, ostatnio w auchan pen 16Gb kosztował 50zl, ale z drugiej strony dolozysz troche kasy i kupisz dysk 120Gb za okolo 150zl

6. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Na pewno szybciej ci się dysk zużyje. Święta idą, kasę dostaniesz to i dysk kupisz.

7. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Xbox sie nie zuzyje tylko laser w jego napedzie.
    Wiekszy dysk to jednak wygoda - cicha praca konsoli podczas grania - uwazam ze warto zasinwestowac.

Wczytywanie...

Poleć forum