1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy granie na samym napędzie jest bardzo szkodliwe dla niego?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marjon, Grudzień 29, 2010.

1. marjon

marjon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem nową konsolę Arcade, z płytą Jasper, napędtem Lite-on i będzie on miał wgranego LT +. Z racji tego, że ta konsola przewyższyła moje możliwości finansowe, chcę się zapytać czy granie na samym napędzie bardzo go dobija? Oczywiście planuje kupić dysk, ale przez najbliższy miesiąc będę musiał grać na samym napędzie, więc powiedzcie mi czy bardzo będzie go to katować? czy po paru dniach czy godzinach mi nie padnie i w ogóle to czego nie wiem w tym temacie a powinienem, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    spokojnie graj napęd na luzie wytrzyma co innego płyty , chyba że jakieś dobrej jakości oryginały albo coś .

4. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przez miesiąc mu nic nie będzie.
    Gorzej z tobago napęd trochę głośno działa.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    przez miesiac? naped powinien byc sprawny caly czas, przeciez na poczatku nie bylo nawet mozliwosci instalacji gier na dysku wiec wszystko szlo z napedu. gdyby granie bez instalacji szkodzilo napedowi watpie ze sprzedawano by xboxy bez dysku. trcohe logicznego myslenia

6. marjon

marjon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za odpowiedzi!

Wczytywanie...

Poleć forum