1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy grozi mi ban za posiadanie gier Us na konsoli Uk/pl (Mój Xbox jest bez przeróbek

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ronnieosx, Czerwiec 9, 2011.

1. Ronnieosx

Ronnieosx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Mam pytanie wczoraj kupiłem AC Brotherhood z rynku Us a mam konsole Euro i gry mi działają coś mi za to grozi proszę o szybką odpowiedź zaznaczam że konsola full orginal bez przeróbek

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Sankcja z pol roku, pozniej przedluzka do sprawy gdzies z rok. 5 lat do odje.... Czyli razem z siodemak bedzie

a poza tym to nic

4. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    można wyjaśnić bo jestem zielony

Sprawa wygląda tak wczoraj kupiłem Ms na allegro Us/pl ale nie mogłem przenieść w 100% konta na pl więc wydałem ms w Us na gry a potem patrze że działają (robię coś wbrew)

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
  6. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Migracja konta z allegro wyszła tak do połowy a gry pobrałem bez VPN czy czegoś tak konsola full orginał niczego nie ruszyłem. Pobrałem gierki myśląc że może zadziałają odpalam patrze a tu Brotherhood po ANG i działą bez problemu sory że pytam ale ludzie korzystali z serwerów VPN a ja bez niczego tylko migracja nie pełna a gry full bez podawania niczego

7. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    nie wiem czy coś naruszyłem czy po prostu gry kupiłem w Us przeniosłem niby bo market jest po ang z US

8. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Nic nie zrobileś, spokojnie :] Nie wbije Ci na chatę FBI, CBA, CBŚ, ABW itd. Wielu graczy robi tak niemal codziennie. Bynajmniej M$ nie zaznacza w regulaminie że zabraniają tego.

Ja często kupuje gry w Euro (mieszkam w stanach i konsola US), bo niektóre gry tańsze. Ale jeszcze niema listu gończego z moją głową.

9. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    tu chodzi o gwarancje i możliwość grania w XBL a jeśli seryjnie nie ma strachu to full wypas\

to ciekawe po co blokada regionalna skora gry działają nie ważne na pochodzenie to chyba dotyczy się gier w pudełkach sam już nie wiem/?

10. Swirus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Jeśli chodzi o gry pudełkowe, kupując grę na NTSF i tak będzie działać na PAL. Zaledwie jakieś 5% nie działa, blogada regionalna obejmuje głównie Japonie. Gra kupiona w stanach i sprowadzona na PL - będzie działac. A jeśli sprowadzona z Japoni, w 99% nie bedzie działać :] Z własnej autopsji mówie, ale mogę się mylić.

11. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    To spoko dzięki
    (pytanie poboczne):ciekawe czemu brotherhood jest po ang a achimenty mam po pl ? przecież to gra z US ?!

12. Swirus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Ustaw sobie język konsoli na PL w ustawieniach konsoli (nie wiem jak tłumaczy sie ta opcja na polski). I wtedy powinno być w PL.

13. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Ciekaw jestem czemu to takie proste kupić punkty MS US/PL i kupić lepsze gry w US a na PL działa w 100% troszkę dla mnie to za łatwe bo po gwarancji konsoli graniu przez live i koncie na live mi nie potrącą
    ?????

14. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Człowieku, Microsoft to ogromna spółka i nie zajmuje się takimi pierdołami. Nic Ci nie zrobią, powiedziałbym wręcz, że to legalne. Temat można zamknąć.

15. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    SPRAWA ZAKOŃCZONA do kosza tylko jak? poprzedni temat który pisałem sam się usunął po utracie ważności czy jakoś tam ?

Wczytywanie...

Poleć forum