1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy gry są przypisane do konsoli czy do konta live?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RelogeR, Luty 7, 2012.

1. RelogeR

RelogeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem używaną konsole na allegro i było tam napisane

"Na Konsoli zainstalowane są pełne wersje gier ściągniętych z market place:
    Bulletstorm
    Red Dead Redemption
    Call of duty 4 modern warfare
    GTA IV
    Sniper Ghost Warrior
    Battlefield bad company 2
    Tomb Raider Underword
    Limbo
    Call of Juarez
    Assassin's Creed II
    Assassin's Creed Brotherhood
    Halo:Reach
    Just Cause 2
    Mafia II
    PES 2011/WE 2011
    Splinter Cell Conviction
    Winterbottom"

Było kilka takich tematów które czytałem ale były tam różne odpowiedzi. I teraz mam pytania.

1). Te gry są na dysku ale żeby w nie grać to muszę mieć konto live tamtej osoby czy mogę założyć swoje i też grać?

2) Czy tamta osoba musi mi je przepisać na moje konto live ? Jeśli tak to proszę o poradnik jak to zrobić.

3) Jeśli mi nie przepisze to jak usunę jakąś grę to jej nie odzyskam, bo ona jest przypisana do tamtego konta?

Proszę o odpowiedzi osób które są pewne w 100%, nie chcę nie jasności .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no jesli nie bedziesz mial jego konta, skasujesz gre to juz nie pobierzesz. przypisywac nie musisz bo pobieral gry na tej konsoli

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. RelogeR

RelogeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O dziękuje, ale jeśli je przepisze na moje konto live to wtedy ja będę je mógł pobrać drugi raz w razie skasowania ? Sorry za takie banalne pytanie ale jestem nowy i wole mieć pewność :)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przepisanie polega, na (przypisanie licencji do nowej kosnoli, a nie do konta tak jak ty chcesz). Podsumowując jeśli nie da ci tego konta, kasując grę stracisz możliwość ponownego jej pobrania.(możesz zawsze podłączyć dysk do pc i zrobić kopię danej gry na swój hdd PC:))

Wczytywanie...

Poleć forum