1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy grzybki analogowe z kontrolera X360 psują do XBO? Jakie nakładki polecacie?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aldric666, Listopad 4, 2015.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Hej.

Jestem od niedawna (ponownie) właścicielem XBO. Czekam z niecierpliwością na aktualizację Dashboard i zamówione Gears of War Ultimate. Jednak dziś przypomniałem sobie co niegdyś skłoniło mnie do sprzedaży konsoli. 1) Dziadowski interfejs (ale to wkrótce ma ulec zmianie) 2) Mała ilośc tytułów (kilka w między czasie wyszło, więc jest "ZNOŚNIE") 3) ANALOGI - tzw. "grzybki", które w kontrolerze XBO są znacznie mniejsze niż te w X360 co w moim przypadku znacząco przekłada się na komfort grania. Po poł godziny zabawy przy Halo MasterChieft Collection moje dłonie mają i po prostu odchodze od konsoli. Próbowałem uzycia nakładek (podobnych do tych: http://img.myshopping.com.au/rsz400/cache/19857654/46/494B03E2AD89861D54B3E5FDE0F142E68AE7CF.jpg ), ale wcale mi nie pomogły...

Moje pytanie brzmi zatem:

Czy gdybym rozkręcił kontroler od Xbox One to mógłbym w miejsce tamtejszych "gałek" zamontować te większe z Xbox 360?

Jeżeli nie ma takiej mozliwosci to ktore nakładki rekomendujecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja kupiłem nakładki w media markt 6 sztuk 23zl są eleganckie
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

4. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Przerabiałem wątek nakładek za 20zł i takich za 70. Żadne z nich nie okazały się przydatne. Nikt z Was nie podejmowal próby podmiany? Jakim śrubokrętem rozkręca gamepad od Xbox 360 i Xbox One?

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    malo masz tego na allegro? wymieniasz 'caly' grzybek i po problemie, pada rozkrecasz torx 6 'z otworem w srodku'

6. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Cały wątek sprowadza się do zagadnienie, czy grzybek od Xbow 360 będzie pasował do kontrolera od Xbox One? Dzięki za podesłałnie materiału, będzie przydatny.

Wczytywanie...

Poleć forum