1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy HD Ready skaluje obraz?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szamanxd, Maj 11, 2009.

1. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam. Chcę sobie kupić telewizor 32LG3000 i mam co do tego pytanie. Bo skoro większość gier robione jest w rozdzielczości 720p to czy obraz będzie skalowany na tym telewizorze i widoczne będą jakieś pasy lub czy obraz będzie rozciągnięty? I takie pytanie do telewizora. Czy on smuży, czy lepiej brać 32LG5600?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pasy sa tylko w grach robionych pod 16:9 na tv kineskopowych (4:3). takze obraz bedzie ok, zadnych znieksztalcen, pasow itp. co do smuzenia to nie wiem ale raczej tego nie zobaczysz, mialem monitor z bardzo wolnym czasem reakcji (25ms) i gralo sie calkiem niezle, a w tym tv masz chyba 8ms co jest kolosalna roznica.
    niedawno tez sie zastanawialem czy brac ten tv, ale zdecydowalem dolozyc pare stowek i wybralem 32lg5700. wynioslo mnie to 1900zl. full hd i parametry mowia same za siebie, swietnie sie na nim gra, filmy w hd powalaja, zero smuzenia. jak na lcdka to obraz ze zwyklej siatkowki jest ok i nawet divxy dobrze wygladaja, do tego ma sporo przydatnych wejsc.

4. mar_cin

mar_cin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ełdezet
    moim zdaniem nei ma sensu sie pakowac w 32 cale... bo tv bardzo szybko "maleje" ja mam 42 cale i jest taki "malutki" po kilku miechach .... posiadam 42lg6100 ;-) tez polecam

5. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    fakt, tv wydaje sie duzy tylko w sklepie... gdybym nie mieszkal w klitce 2x4 to kupil bym 42". ale i tak nie jest zle.
    jak ktos ma taka sytuacje jak ja, lub ma ograniczony budzet to 32 cale jest dobrym wyborem.

6. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    Mam właśnie akurat 32LG3000 od prawie 8 miechów i jestem zadowolony....co do np 42" to powiem tak ze fundusze były...chęci były...ale niestety mam za mały pokój wiec wybór padł na 32-calaka :) a co do smużenia?? Chłopie zapomnij :) JA nic nie zaobserwowałem ani na HDMi ani na oryginałce :) wiec śmiało możesz brać :)

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    hdr nie skaluje obrazi gdyz gry sa zrobione w hd

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lecz branie tv bez dvb-t mpeg 4mija się z celem, tylko niech mi ktoś nie wyskoczy że ma dvb-t mpeg 2.

9. dzejzon

dzejzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    32LG3000 ja go mam już z 4 miesiące i jest git majonez TV :D
    za 1300 zł to jest naprawdę Bardzo dobry sprzęt

10. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Czyli opłaca się brać ten TV? W większe się pakować nie będę, bo to ma być TV do X'a tylko i wyłacznie w rozsądnej cenie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum