1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy i za ile sprzedac xbox360 po naprawie ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez agaws, Styczeń 17, 2009.

1. agaws

agaws Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem tu nowa wieć wybaczcie jesli temat umiescilam nie tam gdzie trzeba;)
    Mam takie pytanie, wczoraj zepsula mi sie konsola tzn. swiecily 3 czerwone diody, sprawdzilam kod błedu i wyszedł 0102. Z tego co wyczytalam to jakies zimne luty pod GPU czy cos takiego. Konsole dalam do naprawy i chce ja teraz sprzedac poniewaz kupilam nowa. Chce sprzedac to stara ale nie wiem za ile? Konsola jest bez dysku twardego bo zabralam go do nowej konsoli. Dorzuce karte pamieci z nowej konsoli i jakas oryginalna gierke no i pada oczywiscie. Bylabym wdzieczna jesli ktos kto sie orientuje podalby mi przyblizona cena za jaka moge sprzedac stara konsole.
    Z góry dziekuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Oczywiscie, ze temat w złym dziale :) Bo co to ma wspólnego z Siecią? :)

@topic
    Oczywiscie jezeli konsola po serwisie będzie działała to jakieś 500-600 zł.

4. agaws

agaws Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    upsss rzeczywiscie nie ten dzial, chcialam umiescic w innym ale pomylilam okno , prosze o przeniesiemie tematu jesli to mozliwe. dzieki za odpowiedz bo ja juz mialam wywalic do kosza ale ta cena nie jest czasem za wysoka??

5. berciol1990

berciol1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    500 - 600zl bez przesady człowieku;) zależy z którego roku czy ma wyjście hdmi i czy poprawione chłodzenie, jak tak to dałbym 400-450zl

6. misiekq21

misiekq21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wystaw na aukcji z licytajcją napewno sprzedasz :D

7. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    jak ma hdmi to moze wyciągnąć 500-600 :p ja widzialem bez hdmi za 650 ;o więc jak weźmie 500 to ktoś sie połasi ;p

8. agaws

agaws Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsola jest z listopada 2007 i nie wiem jak w niej z chlodzeniemi, nie ma hdmi

9. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok. 400 zł, tylko czy ma konsola gwarancje?

10. agaws

agaws Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie ma bo ona jest po przeróbce

11. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Poszukaj poprostu jakiegos napalenca mlodego walnij mu cene 350zl zeby go zabardzo nie skrzywdzic i po sprawie;]
    Bo nikt przy zdrowych zmyslach co sie zna,nie da ci wiecej za nia niz 300zl i to jeszcze po rrod'zie i bez dysku:| i pewnie jeszcze dajesz kabel composite.

12. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    fakt, zgadzam sie z przedmówcą...jeżeli ktos kupi ją od Ciebie za więcej niż 350-400 zł to bedziesz miała szczęście..najlepiej wystawić konsolę na allegro na aukcję,aczkolwiek w opisie musisz zaznaczyć,że coś wcześniej się z nią działo...oby serwis do którego poszła konsola jeszcze bardziej jej nie skopał, bo i to jest możliwe...

13. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To prawda, najlepiej dokładnie opisać co i jak i nie mieć później problemów związanych z tym że coś się "zataiło". Najlepszym wyjściem będzie wystawienie na allegro od złotówy, to dobrze działa na kupujących bo nie raz już od 1pln lepiej coś sprzedałem niż jak ustawiłem jakąś cenę min itp. Osobiście np. nie kupił bym konsoli po przejściach, zwłaszcza że nie ma co liczyć na gwarę bo i tak X już jest przerobiony albo się przerobi. Nie znam się ale Falcon to raczej nie jest to tym bardziej cenka odrobinę niższa. Ale jak piszesz że miał iść do kosza to zawsze lepiej mieć te 350 czy 400 zł w kieszeni :) Powodzenia w sprzedaży.

14. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ludzie nie straszcie dziewczyny ;D Są ludzie mądrzy np. z tego forum, którzy wiedzą ile za taką konsole dać, ale są też tacy którzy jak usłyszą że chcesz 500zł za działającego X'a z padem, memorką itp. to czym prędzej przybiegną do ciebie z kasą myśląc, że jest to okazja jakich mało ;) Naprawdę poszukaj jakiegoś młodego zapaleńca np. na giełdzie lub gdzieś w okolicach twojego miejsca zamieszkania. Ja np. kupiłem Ps2 za 600zł (przeróbka, 10 oryinalnych gier, ponad 50 kopii, dwa pady, memorka), a sprzedałem za 810zł + dwa piwa marki Lech ;). Gdy zobaczysz że nikt nei chce kupić twoje konsoli za 500zł wtedy wystaw ją na allegro.pl.

Wczytywanie...

Poleć forum