1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy istnieja jakies nie oryginalne pady do xboxa ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez The360Andre, Czerwiec 29, 2011.

1. The360Andre

The360Andre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo te oryginalne to po 150 zł chodzą wiec drogo .
    Sa jakieś tańsze wersje na których można grac bez przeróbek ??
    Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Polecam te pady po 89 zł na allegro. Sam kupiłem i jest zadowolony ;)

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja kupiłem przewodowego za 70 (z wysylka 90) od uzytkownika darsasq na allegro i mial przyjsc ze stanow a przyszedl z chin . Przez miesiac gralem w mortal kombat i wcisnal sie przycisk x,poza tym po pewnym czasie jak w interfejsie konsoli nacisnalem np raz w prawo to się o 5 pól przesuwało na raz,czasem się wyłączał podczas grania,przyciski ogólnie były jakieś poluzowane ale mam na niego rok gwarancji więc w zeszły piątek go odesłałem do polskiego serwisu w poznaniu tego darsasqa i dostalem dzis maila ze juz mi odeslali nowego . Jak przyjdzie to napiszę czy się opłacało czy nie

6. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To że firma jest z USA to nie znaczy że tam też produkują swoje rzeczy bo im by się to nie opłacało
    Wszystkie duże firmy wykorzystują chińczyków do masowej produkcji więc nie widze w tym nic dziwnego

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak ale mój oryginalny pad który dostałem do konsoli już mi kilka razy upadł i dalej działa a tamten się po miesiącu zepsuł a nie upadł ani nic . Nie wystawiłem opinii,zobaczę co będzie jak mi przyślą nowego

8. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jakiś czas temu w sprzedaży były Logitechy, -tańsze od oryginalnych a całkiem niezłe, ale obecnie już w żadnym sklepie ich nie spotkałam.

9. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wolałbym używanego pada oryginalnego kupić niż jakaś chamską podróbkę, jest takie powiedzenie co tanie to drogie i pady też jak widać się klasyfikują.

10. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Człowieku nie kupuj tego chińskiego badziewia ! Weź przeznacz raz więcej kasy , chyba że masz zamiar się potem pieprzyc z jakąś podróbą !

11. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na tym chińskim gównie jest taka przebita że nikt się nie bawi w naprawę, tylko wysyłają nowe.

A darsasq zaczynał tak: Informacje o Użytkowniku Edi_17 - Aukcje internetowe Allegro

--

Sposób na własny biznes z Chin?

Duale: Wholesale PS3 Controllers & Attachments - PS3 Accessories - Game Accessories - www.Eachgame.hk
    Pady do x360: Xbox 360 Game Controllers price, Sale Xbox 360 Game Attachments, Buy Wholesale Xbox 360 Game Controllers & Attachments - XBOX360 Accessories - Game Accessories - www.Eachgame.hk

Jak widać ceny od 11 do 13usd w zależności od ilości.

W jaki sposób to sprzedawać?

Metodą dropshippingu: Dropshipping

Drop Shipping_CUSTOMER SERVICE - www.Eachgame.hk
    Rejestrujesz się, deklarujesz ilość towaru, składasz zamówienie, wystawiasz na allegro, ludzie kupują, wpisujesz tylko adresy. Wszystkim zajmuje się chińczyk.

Tylko uważajcie na urząd skarbowy, jak założą na was teczke, to do 5lat mogą się odezwać :p

12. janusz19967

janusz19967 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja tez mam tego pada z chin.dalem 58zł.sklepu nie powiem ale mi od roku smiga bez problemów a gram 4-5godz dziennie.pada oczywiscie nowego org z microsoftu

13. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe niezle sie wpakowalem...Ale NOWY podobno juz wysłany z serwisu w POLSCE hehe;d

Wczytywanie...

Poleć forum