1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy istnieje opcja spolszczenia Obliviona?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kedziorek113, Listopad 10, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kedziorek113

kedziorek113 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej wszystkim proszę powiedzcie czy Mogę Obliviona jakoś przerobic na nasz jezyk siedzę ze słownikiem przy tej grze ale to bez sensu. Pan Google też nie chce pomóc macie jakies propozycje??

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie. Nie da się spolszczyć. Musiałbyś sam napisać spolszczenie, ale nie wiem czy to działa.

4. kedziorek113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz wkleic caly text do google translator :D Ale uprzedzam ze gramatycznie to nie bedzie mialo to ani ladu ani skladu. Takze zapisz sie na kurs angielskiego i po 2 latach masz problem z glowy .

6. kedziorek113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko język zbudowany w tej grze pochodzi iście z czasów sredniowiecznych. Ale gdy przejdę tą gre ze słownikiem będe pracował jako Tłumacz:) Jeszcze są opisy przejścia które uratują mi tyłem dzięki chłopy i zamykam temat

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum