1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jak wgram najnowszy ixtreme, to beda dzialac wszystkie gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez divao, Styczeń 13, 2010.

1. divao

divao Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jak wgram najnowsze ixtreme do mojej konsolki to wszystkie gry beda mi dzialac np. Assasin's Creed (pierwszy) czy też Ninja Gaiden? Bo mam je na płytce, ale musiałem oddać na gwaranacje dlatego wgrałem oryginalne oprogramowanie i jak wróci mi konsola to będę musiał podjąć decyzje jakiego ixtreme wgrać żeby wszystko mi chulało... Bo w sumie nie wiem co za różnica czy nowy czy stary ixtreme, jak gry wave4 można spatchować i tak do wave 2 za pomocą 3rd.wave.patch i grać na ixtreme 1.5 (taki chyba miałem wcześniej) i mi wszystko chulało, te stare i nowe z patchowane tym. Wiec teraz nie wiem czy na nowym ixtreme będą mi działać te zpathowane gry np. Tekken6, lub te stare co powyżej wymieniłem, a więc reasumując jaki ixtreme, bo mam koło 30 gier i trudno żeby poszły do kosza :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brygada_RROD

Brygada_RROD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najnowszy to 1.61 czyli beda ci na nim chodzic wszystkie gry ktore nie mialy modyfikowanego WAVE. Czyli jesli jakas gre przerobiles z wave4 na 3 lub 2 nie bedzie ona chodzic.

4. lagaczigi

lagaczigi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Najlepiej przerobicć konsole ixtremem 1.6 nostealth, będzie chodzić wszystko, spatchowane i niespatchowane gry oraz wave od 1 do 5 i jak wyjdzie to nawet wave 6,7,8 i 15

5. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, iXtreme 1.6 NS jest dobre dla osób zbanowanych, ew. których Live już znudziło. Ponieważ 1.6 NS + Live = Ban.

7. divao

divao Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie stać mnie na utrzymanie konta xbox live, bo za rzadko na to gram, pewnie tak zrobię :)

8. synod

synod Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja z założenia nie gram "on line"

9. tsunadefan

tsunadefan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tam mam 1.6 i pat***e xbox360patcherem i jest dobrze

10. lagaczigi

lagaczigi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Aktualnie nie ma ixtrema który pozwalałby na bezpieczną grę na live, więc najlepszym wyborem jest 1.6nostealth. Na ixtreme 1.61 też lecą bany.

Wczytywanie...

Poleć forum