1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jako doświadczony użytkownik, kupiłbyś?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RROD, Maj 19, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RROD

RROD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zapoznałem się z tematami znajdującymi się w tym dziale, korzystałem z google i jako że nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania zakładam ten temat. Sprawa ma się następująco: otóż mój dobry kolega zaproponował mi sprzedaż takiego xboxa za kwotę 60 zł (mówi, że sam napęd jest wart 30zł):
    -Zephyr premium
    -20gb
    -lt 1.4
    -rrod
    Wspomniał też, że konsola od 6 lat nie była odpalana, że jest nieoflagowana (co to znaczy?), że jest przerobiona (znaczy to, że mogę odpalać gierki z pendrive?). Warta jest ta konslona zakupu? Wiem, że trzeba dołożyć do reballingu oraz może ten problem powrócić. Co Wy o tym sądzicie?
    Nie zależy mi na grze przez internet. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi które udzielicie, pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dixx

Dixx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Taką konsolę to można kupić ew. na części. Na tym nie pograsz już zbytnio.

Konsola ma LT 1.4, nie RGH co znaczy że nie odpalicz gier z pendrive.

nieoflagowana - nie jest w kolejce do bana.

Ja bym tego nie kupił. Szczerze? To nawet za darmo bym tego nie chciał, bo szkoda roboty żeby później próbować to sprzedać na części.

4. RROD

RROD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może kupiłbym takie samo mobo i pykał w gierki, czy to raczej scenariusz z gatunku tych fantastycznych?
    Dzięki, na taką odpowiedź liczyłęm. Proszę również innych, żeby też się wypowiedzieli :)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dla mnie to, to jest szrot, szkoda nawet tych 60 zł :)

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie kupuj tego dziadostwa z RRODEM.
    Jak inna płytę? Musiałbyś wtedy powyciągać klucze napędów itp...
    To nie jest tak jak na PC że sobie napęd przełożysz i grasz. Klucz napędu musi się zgadzać z tym co jest w płycie głównej.

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    szrot... dwumetrowym kijem bym nie ruszał...

8. RROD

RROD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    3 razy nie :D
    Powiem Wam, że naiwnie myślałem, że za 60 dyszek będę sobie grać do woli na konsoli zeszłej generacji. Na pewno nie można nic ciekawego zrobić z tą konsolą?

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Można, podstawkę pod kwiat.

wojek_gacek, Dixx i kuleczka91 lubią to.
  10. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie opłaca ci się za naprawę zapłacisz od 100zł do 150 zł napęd trzeba przerobić kolejne 40 zł a dodatkowo nie masz pada .
    A konsola po naprawie tak naprawdę nie wiadomo ile podziała lepiej poszukaj jakiegoś slima i będziesz zadowolony.

11. mawor

mawor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zgadzam się z przedmówcami. Nie opłaca Ci się tego robić. Zakładając, że GPU nie jest uwalone (np amatorskimi próbami naprawy), to sama jego reanimacja będzie Cię kosztować najmniej 100 zł. Do tego koszt LT3.0 - 40zł + kontroler - 70 zł wychodzi Ci 270 zł bez gwarancji, że konsola pożyje dłuższy czas. Problem powróci na 100% (prędzej, czy później).
    Za ok 350 zł kupisz slim 4gb z LT, także nie ma się nad czym zastanawiać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum