1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Jasper całkowicie wyeliminował RRod'a?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez godfather15, Grudzień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. godfather15

godfather15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż wiem, że sama nazwa tematu was już wkurza ale w FAQ nie było konkretnej odpowiedzi. Czy konsolki z płytą Jasper wyeliminowały czerwone światełka? Nie jestem osobą zamożną, mam dwie konsolki sony (psp i ps2) oraz dobry komputer i 500zl w kieszeni. Ale nie byłoby mnie stać aby po kupnie XBOX'a co chwilę zostawiać stówę w serwisie przez ten powszechny błąd. Planuję zakup Arcade'a i nie przerabiać go, jechać na oryginałach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie wyeliminowały, ale dość mocno ograniczyły, już praktycznie tego nie ma (chyba że ktoś odwala bonanze, owija w koc, stawia w szufladzie itp. , chociaz koleś owinął w koc i też się nie przegrzał , tu, na forum)

4. rafalek49

rafalek49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli masz zamiar jechać na orginałach i nie przerabiać konsoli to nie bój się o RRod'a ponieważ obejmuje go gwaracja M$. Co do Jaspera i RRoD'a błąd ten został w znaczącym stopniu wyeliminowany, jednak jest to sprzęt elektroniczny i jak wiadomo może się w każdej chwili zepsuć, jednak Jasper bardzo zminimalizował ryzyka Rod'a.
    Edit. Kolega o sekundy szybszy ;)

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    3 lata gwary m.in. na RRoD'a powinny Ci wystarczyć, jak przez te 3 lata Ci nie padnie, to znaczy, że dbasz o Klocuszka i powinien Ci dalej służyć :) Temat zamykam, bo nie ma osób posiadających Jaspera dłużej niż 3 lata (z oczywistych względów) :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum