1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest jeszcze sens?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frycia, Styczeń 8, 2014.

1. Frycia

Frycia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czy jest jeszcze sens kupowania xboxa 360? Głównie chodzi mi o to czy na tą konsole będą jeszcze wychodzić jakieś nowe gry? Nie ukrywam iż chętnie bym pograł w stare tytuły a niestety na xbox one jest to niemożliwe (bądź na ps4) zaś na xboxie 360 nie zagram np. w wiedźmina 3. Co robić, co robić, help pls.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxeR2014

XboxeR2014 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rogi
    Moim zdaniem się opłaca :). Ja mam Xbox'a 360 Elite i jestem zadowolony. Może w Wiedźmin'a III Dziko Gon nie pogram, ale są też dobre gry np: GTA V :).

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No a czemu nie? Gier jest pełno a obecnie nextgenów się nie opłaca kupować. Jest wiele dobrych tytułów na X360 i na pewno nie będziesz żałował.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    oplaca sie ale wg mnie napewno nie nowego bo ceny sa kosmiczne w porownaniu do np PS4 ktore kosztuje ok 1800 zl a PS3 lub Xbox kosztuja 1200-1300zl

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupuj śmiało, jest sporo dobrych gier zresztą możesz sprawdzić listę i przemyśleć sprawę. Czy będą jeszcze wychodzić nowe gry ? Tak na pewno będą choć teraz już jest tendencja zniżkowa, wiadomo że M$ i Sony teraz idzie pełną parą na XO i Ps4

7. xenus

xenus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W Wiedźmina 3 to i na next-genach nie zagrasz, gdyż wg. twórców są zbyt mało wydajne.

8. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Bierz, a najlepiej poszukaj na tym forum. Jest wiele osób, które sprzedają konsolę z jakiś tam przyczyn. Jeżeli interesuje cię gra online to raczej uderzaj w przeróbkę LT, a gdy bardziej single, to RGH. Pomimo, że na start RGH wydasz 100-300 zł (zależy od konsoli) na samą przeróbkę + dysk przenośny, to zwróci ci się koszt tego, po 10-20 grach, bo na LT gry nagrywasz na płytki i najlepiej nagrywarką Ihas- koszt 100-300 zł :O. Dodatkowo możesz grać na RGH przez LINK, ale nie we wszystkie gry: .

Konsolę ci polecam, najlepiej z RGH :)

Wczytywanie...

Poleć forum