1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest możliwość skopiowania oryginalnej gry na dysk (250gb) znajdujący się w Xbox?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MateuszLubin, Listopad 5, 2012.

1. MateuszLubin

MateuszLubin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie chciał bym się przywitać ,,Witam" :) ponieważ jestem świeżym użytkownikiem Xboxa 360.

I przeszukałem już już chyba wszystkie witryny i odpowiedzi nie znalazłem.

Chodzi mi o to czy mogę zrobić w następujący sposób, o ile jest taka możliwość:

Wkładam oryginalną płytę z grą do Xboxa 360, następnie wchodzę gdzieś w jakieś ustawienia (o ile takie są) i kopiuje całą grę na dysk który znajduje się w xboxie. Płytę wyciągam, a grę odpalam z dysku.

Pytam ponieważ przy zakupie Xboxa dostałem kartkę z kodem na ściągnięcie gry Dance Central 2 z Xbox Live.
    Grę ściągnąłem która zapisała się na dysku i z dysku ją odpalam i bez problemy gram.

Dlatego zacząłem się zastanawiać czy jest możliwość zgrania z płyty na dysk i potem tylko wyłącznie z dysku ją odpalać bo skoro z internetu moge to dlaczego by nie z płyty kopiować (oczywiście wszystkie oryginalne, a Xbox nie przerobiony).

Z góry dziękuje za odpowiedź, a jeśli gdzieś taki temat jest poprosił bym o linka. Bo póki co to szukam i znajduje tylko jak zgrać oryginalną płytę na druga płytę, ale to trzeba jakieś podobno specjalne nagrywarki.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz zainstalować grę na dysku, ale płyta musi być w napędzie w chwili włączenia i podczas grania.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Czy jest możliwość skopiowania oryginalnej gry na dysk

Wkładasz płytę dodaj napędu, naciskasz Y i masz tam opcje zainstaluj na dysku. Jednak płyta musi być i tak w napędzie bo konsola sprawdza to przed uruchomieniem.

Jeśli chciałbyś grać z dysku bez płyty to konsole trzeba przerobić za pomocą rgh lub kupować gry na xbl za MSP.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    odpalić grę bez płyty można tylko na trzy sposoby:
    1. Ściągnąć z marketu, tak jak w przypadku Dance Central
    2. Przerobić konsolę RGH
    3. NonJtag- Ściągasz z netu grę + profil odpowiedzialny za jej uruchomienie, kopiujesz na dysk i jedziesz.

Z płyty, owszem, da się zainstalować grę na dysk twardy konsoli ale do uruchomienia jej wymagany jest krążek z grą

1 osoba to lubi.
  6. MateuszLubin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, wielkie dzięki za odpowiedź. Już wszystko na razie wiem :) no i szkoda że nie można grac bez płytki heh

A jeszcze jedno pytanko:
    Bo znalazłem na allegro gościa który sprzedaje gry, ale żeby zagrać w tą grę to koleś pisze że wysyła na e-maila dane jakiegoś profilu i z tego profilu ściągam jakiś klucz licencyjny czy coś takiego, a następnie wchodzę z powrotem na mój profil ściągam grę używając tego klucza.

Czy rzeczywiście tak jest i czy to jest legalne? Nie wyłapie bana lub coś w tym stylu?

7. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz wyłapać za to bana bo w większości przypadków są to konta kradzione...

8. MateuszLubin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki. To będę się trzymał z daleka od takich ofert :)

Wczytywanie...

Poleć forum