1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest różnica w zabezpieczeniach między GOW3 a nowszymi grami?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez B-pop, Listopad 12, 2011.

1. B-pop

B-pop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam LT 2.0
    Nagrywałem u kumpla Gears of War 3 i wszystko było OK.
    Wczoraj znowu u niego nagrałem:
    Lords of the rings
    Batman Arkham City
    Call of duty MW3 i nic nie dziala.
    Kolega po nagraniu Gears of war 3 zrobił formata i gry, które wczoraj nagrywałem nie działają. Wszystkie mają ten sam problem... włączam, jest czarny ekran "szmatka" i znowu Dash.
    Nagrywarka Samsung,
    plyty MAXELL
    program IMGburn
    prędkość (zmieniałem 2; 2,4; 4)
    Truncate,
    nagrywa się bez żadnych błędów na końcu.

Gdzie szukać przyczyny??
    Czy GOW3 różni się zabezpieczeniami od innych gier?
    Czy musi to być nagrywarka LiteON?

Dodam jeszcze, że podczas nagrywania Gears Of War3 przed weryfikacja wyjechała tacka z płytą a kiedy chciała wrócić to zablokował ją kabel i weryfikacja się nie zaczęła. Czy to może mieć znaczenie?

Widziałem nagrane poprawnie gry na esperanzach i innych tanich płytach, wiec wątpię, żeby to była wina płyty (od pół roku nagrywam wszystko na Maxelach i wszystko działało). Mimo to sprawdzę w poniedziałek jeszcze Verbatim'a.

W poprzednim temacie który został usunięty ktoś napisał, że "słaba nagrywarka"... skoro słaba to czemu GOW3 nagrala dobrze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak nie dokońćzyłeś weryfikacji a miałeś zaznaczoną to po płycie. pozatym maxxxxxwel to strasznie niska półka jeśli chodzi o płyty. jak nie verbatim to moze jakis emtec tedek albo coś takiego.

4. B-pop

B-pop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie nie "po płycie" bo wtedy akurat nagrywałem gears of war 3 które działa.

nie wiem czy taka niska polka skoro do momentu wprowadzenia LT 2.0 wszystkie gry mi dzialaly nagrane na ta plyte.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    weryfikacja nie ma tu nic do rzeczy bo tylko sprawdza poprawnosc nagrania w stosunku do obrazu stawiam na plyty

Wczytywanie...

Poleć forum