1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest sens "cofać" przeróbkę Slima?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sthEn, Luty 28, 2012.

1. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Witam,

jak w temacie - jest sens cofania przeróbki slima? Konsola przerobiona najnowszym LT+ 3.0 (wcześniej nic), gry nagrywałem zawsze flashowanym iHAS124-19B za pomocą ImgBurn po trzykrotnym sprawdzeniu i patchowaniu ABGX, tak więc chyba zachowałem wszelkie możliwe środkki zapobiegawcze. Minął mi jednak ten "boom" na wszystkie gry po kupnie konsoli (nagrałem z 15 gier, przeszedłem z tego 3/4) i w sumie chciałbym się nawrócić. Zaległości growe wszystkie nadrobiłem, więc teraz już nie będę miał problemu z kupnem oryginalnej gry raz na miesiąc.

Jest szansa, że konsola nie została oflagowana, i można śmiało cofnąć przeróbkę? Do teraz i tak korzystałem na niej z Internetu (od kilku dni nie, bo wyszła nowa aktualizacja i jeszcze jej wolałem nie przeprowadzać), ściągałem dema, mam konto Gold, kilkanaście kupionych aplikacji na telefon (Windows Phone 7, każda aplikacja oryginalna).

Stwierdziłem, że chyba jednak oryginalne gry lepiej "smakują".

EDIT. I najważniejsze - da radę w ogóle w tych napędach slimowych DG-16D4S cofnąć FW?

Pozdrawiam,
    Daniel

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Ja cofnąłem LT 2.0 ze slimy i gram już 2msc na live, więc co do banów/flag -

Od 3lat nie było fali, a jeżeli masz flage to lepiej nie podłączać pod neta bo ban prawie pewny (wyjątki są, i owszem).

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś przeróbke cofnąłem wgraniem najnowszego Dasha ;)

Jeśli nie masz flagi to sens cofnięcia jest dosyć duży.

Szansa na bana owszem, będzie (informacje o przeróbce zostają w konsoli, więc jak ktoś by chciał, to pogrzebie pare minut i ban załatwiony), ale dużo mniejsza niż w przypadku zflashowanego napędu.

4. Yamakasi

Yamakasi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pewnie ze sie oplaca jesli chcesz pograc przez live

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie znaczy że ci cofneło lt to bana nie dostaniesz ,chyba ,że na lt się nie łączyłeś z live.nie znaczy fali nie ma fakt ale dają już inwidualnie przez cały rok

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    No jak miałeś przerobioną konsole i podłączoną do internetu, to nie zdziwiłbym się banem mimo cofnięcia przeróbki.

7. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    To jeszcze zapytam - czy w przypadku kupna oryginalnej gry + online pass (Np. Battlefield 3) jakbym wygarnął w końcu bana na tej konsoli to mogę online pass przenieść na nową jakoś, czy go tracę bezpowrotnie?

8. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Online pass jest przypisywany do konsoli.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

9. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do banów to nic się nie dzieje od 2009 roku. Czy konsola jest przerobiona czy nie Live i DLC się sprzedaje. Powiedzmy ze pogarsz rok na czterech piratach i po tym dostaniesz bana ( ale nie koniecznie) Czy te cztery oryginalne gry nie kosztują co nowy Xbox?
    Więc grać na piratach a w razie bana macie kasę na nowego xboxa zaoszczędziną na grach.
    EDITI.
    A i przecież zbanowana konsola tez jest coś warta.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

10. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Dokładnie - pociągne ile się da na tej konsoli, pogram nawet po Live bez większych obaw, najwyżej jak zbanują to kupię używkę bez przeróbki i tyle.

Ostatnie pytanie i dla mnie temat zamknięty - w przypadku bana za przeróbkę banują tylko konsolę, czy konto również? Konto live używam również (w sumie to nawet głównie) poza xboxem, więc bardziej by to zabolało niż utrata sprzętu. No i nie chciałbym sytuacji, że za miesiąc kupię 2 dodatki DLC do Alan Wake (legalnie, kartą kredytową itp.), i pójdą się dymać.

11. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Tylko konsole, jak dostaniesz bana to mozesz przeniesc profil na nowa konsole.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

12. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Dziękuję serdecznie.

Wczytywanie...

Poleć forum