1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest sens kupić konsolę do monitora BenQ GL2055

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t.zawart, Maj 18, 2015.

1. t.zawart

t.zawart Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

zastanawiam się nad zakupem konsoli. XBOX ONE lub PS4 (bardziej skłaniam się w stronę XONE). Jeszcze nie wiem. Posiadam monitor BenQ GL2055

Czy moglibyście mi powiedzieć czy jest w ogóle sens kupować konsolę do takiego monitora? Czy mija się to zupełnie z celem, bo obraz będzie tak fatalny, że nie będzie się dało grać? Z góry wielkie dzięki. Dokupię do tego monitora możliwie dobry kabel HDMI->DVI.

Zakup lepszego monitora planuje na koniec wakacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nowomennocry

nowomennocry Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zależy w jakim oddaleniu chcesz grać. Wydaje mi się, że 20 calowy monitor może bez problemu wyświetlić obraz z xboxa i to w miarę wyraźnie, ale raczej z kanapy nie będziesz mógł wtedy grać, w końcu takie monitory używa się raczej do użytkowania przy biurku, prawda?

4. pancer

pancer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przekątna ekranu nie powala na kolana i rzeczywiście mogą być problemy przy graniu w większym oddaleniu. Druga rzecz jest taka, że ten monitor nie jest jakoś przeznaczony pod gry komputerowe, to taki podstawowy monitor do surfowania w internecie i pracy w edytorach tekstu.

Wczytywanie...

Poleć forum