1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest sens kupować jeszcze X360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lordrayden, Marzec 13, 2016.

1. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witajcie koledzy i koleżanki.
    Ostatnio strasznie nosi mnie żeby dokupić sobie X360 slim. Zastanawiam się tylko czy jest jeszcze sens pchać się w starą generacje? Mam PS4 i XO. Miałem kiedyś X360 ale sprzedalem po miesiącu bo wszyscy znajomi mieli ps3 i nie było z kim grac. Gram głównie w CODy i chętnie bym pograł znów w stare dobre CODy. Niby jest ta kompatybilność wsteczna na XO, ale tylko Black Ops ma wyjść i to nie wiadomo kiedy.
    Jak myślicie dobry pomysł czy odpuścić? Jak długo Live będzie jeszcze działał na X360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko zależy czy są gry dla których chcesz kupić tę konsole, jeżeli znajdziesz co najmniej z 10 tytułów to myślę że warto. Gdy do WK wpadają losowo a niektóre nigdy się tam nie pojawią.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Według mnie nie opłaca się ale jak wyżej jezeli jest w co grać dla ciebie i po co wracać to dokup sobie . X360 nie są drogie teraz .

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak znajdziesz w miare przyzwiotej cenie czemu nie ;) (nie mowie o allegro,ale duzo osob ma gdzies w szafach xboxy na ktorych nie graja i potem za grosze je oddawaja )
    Gier do ogrania jest sporo,sam ostatnio sprawiłem se x360,zeby ponadrabiac gierki,których kiedys nie ograłem przez coda na multi:D

Wczytywanie...

Poleć forum