1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest sens ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gregorczyk, Grudzień 19, 2015.

1. Gregorczyk

Gregorczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie zakupiłem jaspera który ma jeszcze plombę. Warto go rozbierać go by wymienić pastę termo i czy jest sens wymieniać chłodzenie na talismoon whisper fan, który według opisu jest cichszy, bo konsola wyje jak kosiarka. Chciałbym by posłużyła mi jak najdłużej, czy ewentualnie dopinane chłodzenie oferowane na znanym portalu aukcyjnym, rocznik xboxa 2009

Hej może źle określiłem i wyszło masło maślane. Chodzi o to że pasta raczej jest już miłym wspomnieniem i po tylu latach nie spełnia swojej funkcji prawidłowo, czyli do wymiany.
    Jedynie te chłodzenie, czy jest sens w nie inwestować, czy tylko boxowe wyczyścić ewentualnie coś przesmarować

Ostatnia edycja: Grudzień 19, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ja mam jaspera 2008 i temp cpu 65 stopni nigdy nie zmieniałem pasty bo nie ma potrzeby jeśli się nie grzeje. Jeśli ci się nie zawiesza to nie dotykaj widziałem wiele razy jak ludzie przedobrzyli i po nieprofesionalnym serwisie konsola padła

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jedynie może wentylator przesmarować bo u mnie działa cicho

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja ,,pastę'' skuwałem jak ostatnio robiłem jaspera :D Według mnie warto wymienić pastę na np. Zalmana ZM-STG2 i wyczyścić konsole z kurzu + ewentualnie dać kropelkę smaru maszynowego na ośki wentylatorów.

6. Gregorczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox został na dniach kupiony i jest to moja pierwsza konsola więc chciałbym by ze mną pobyła, tylko ja bez przeróbki nie odczytam temperatury i to mnie martwi

zalmana akurat mam tak więc niema sensu kupować tego talismoona?

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  8. Gregorczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oki czyli pastę zmienię i odkurzę chłodzenie i powinni pomóc a z temperaturami to są możliwe do odczytu jedynie po rgh

Wczytywanie...

Poleć forum