1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest sens

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Razak, Czerwiec 19, 2010.

1. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Czy jest sens ściągania gier z oryginalnym vave np cod mw2 vave 4 czy aktualnie mogę dostać bana bo i tak mnóstwo osób dostało w poprzedniej fali,bo mam kilka gier paczowanych np z vave 4 na vave 3 nie wiem czy jest sens sciągania ich na nowo i nagrywania z oryginalnym vave flasha mam lt.1.1.Mam nadzieję że napisałem w dobrym dziale jeśli nie to przepraszam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
  4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Odświeżamy co 24h!

5. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trzeba było nie przerabiać gier.

Kupiłem Xboxa 360 nie było LT był zapowiedziany 1.61 niby miał być bezpieczny.

Problemu z Active.Iso nie było, co za problem z taka płytą, żaden, nikomu nie przeszkadza.

Co do LT kto powiedział ze to jest bezpieczne? Powinno być bezpieczne, oni tego nie gwarantują.

Oczywiście są pewne poradniki jak unikąć banowania, poprzez własnię zgodę z WAVE danego tytułu/obrazu płyty. Poprzez Patrche SSv2, poprzez weryfikację ABGX'em.

Chociaż to też nie jest bezpieczne.

Wogoel granie on-line na przerobionej konsolii nie jest bezpieczne to tak samo jak byś miał - telefon kradziony.
    Masz masz go 2 lata poł roku, 3 miesiące i podjedzą do Ciebie 997 przypadkowo bo przeszedłes zagapiony na czerwonym.

To czerwone to może byc jakaś gra, lub jakiś "hidden" prezent od microsoftu.
    997 to Microsoft.
    Kradziaony Telefon to - moja czy twoja konsola.

Pozdrawiam

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Granie po sieci w ogóle nie jest bezpieczne, nie ważne z jaką przeróbką.

Wczytywanie...

Poleć forum