1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest taka możliwość w Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HunterAliens, Marzec 17, 2016.

1. HunterAliens

HunterAliens Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    gdy padem włączam konsolę aby jej uruchomienie spowodowało włączenie telewizora ze stanu czuwania i automatyczne przełączenie na HDMI2 pod którym działa X1?
    Przesiadłem się z PS4 i tam gdy wziąłem pada do łapy wszystko się uruchamiało a w X1 po włączeniu z pada muszę włączyć tv pilotem od tv i ręcznie zmienić na HDMI2 jeżeli przedtem oglądałem z CP.
    Mój tv to LG55UF850V pod HDMI1 podpięty dekoder CP PVR7000

Ostatnia edycja: Marzec 17, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    W xboxie ta funkcjonalność nie lata po kablu HDMI, a za pomocą kinecta i nadajnika podczerwieni (imituje pilot). Także tego ...

4. HunterAliens

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No to lipa, będę musiał się przyzwyczaić.
    Dzięki

5. rathaniel

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Da się podłączyć diodę, która musi być na wprost telewizora, tak jak pilot. Natomiast drugi koniec zamontowany do wyjścia optycznego z tyłu konsoli. Coś takiego:
    Kod:
    http://www.amazon.com/Xbox-Extender-Blaster-Cable-Head-Foot/dp/B00I47O26E
    Ale czy warto?

6. HunterAliens

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale z kinectem działa na 100%? Może kupię kinecta bo syn mnie męczy.
    Muszę pomyśleć.
    A swoją drogą to ciekawe czy z moim PS4 działała taka funkcja bo miałem kamerę do PS4 czy tam po HDMI dawało radę?

7. rathaniel

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Mam kinecta i działa. Włącza telewizor, ale nie przełącza na właściwy HDMI (jest na tym, na którym został wyłączony TV). Nie mam pojęcia czy jest to reguła, czy mój leciwy TV jest trochę ułomny.

Telewizor wyłącza się od razu z konsolą, a włącza się dopiero po chwili gdy całkowicie Xbox załączy (chyba, że masz tryb szybkiego uruchamiania Instant-On). Obsługiwane marki TV: LG, Panasonic, Samsung, Sharp, Sony, Toshiba, VIZIO.

W PS4 jest po kablu, telewizor musi wspierać HDMI-CEC. Ale do tej pory pewnie jest to standard (w moim niskobudżetowcu z 2010 roku wg. instrukcji jest).

Wczytywanie...

Poleć forum