1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy jest to dobra oferta?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koperkowy, Wrzesień 8, 2013.

1. koperkowy

koperkowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie! Jestem raczej laikiem jeśli chodzi o znajomość sie na xboxach. Aktualnie noszę się z zamiarem kupna mojego pierwszego X'a. Znalazłem taką oto ofertę: NOWY XBOX 360 SLIM + RGH + GW 24msc! OKAZJA! (3501456784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy opłaca się kupić taką konsolę? Czy faktycznie jest ona nowa? Czy kiedy kupię oryginalne GTA V, to będę mógł na niej grać przez Xbox Live? Czy grając na kopiach zapasowych dostanę bana na XBL? Prosze o pomoc, ponieważ tak jak mówiłem, absolutnie nie znam się na Xbox'ach. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Na konsoli przerobionej rgh wogole nie można grać na xbl bo od razu jest ban.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za tą cene nigdy w życiu sama konsola :eek: i w dodatku srzedawca pisze o gwarancji, z rgh nie ma mowy o gw. MS chyba że daje swoją. Pisze jeszcze o coolrunner rev. D nie wiem co to ma do rzeczy konsole i tak bootuja bdb i jakie wiercenie w procku chyba jest niepoważny :thumbdown:

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

5. koperkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No on właśnie pisze, że nie jak u innych coolrunner i wiercenie w procku. Czyli, że on tego nie robi ponoć.

6. Kniaziu

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma żadnego wiercenia w procku.

7. koperkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rozmawiałem z nim. On sam honoruje gwarancje na 24 mce. Gwarancja obejmuje rgh i rrody, które nie wynikły z winy kupującego. Mówi, że konsole są fabrycznie nowe z datą produkcji 2012. Czy uważacie, że jest to rozsądna oferta?

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Ja uważam ze cena rozsądna pod warunkiem że daje faktycznie te 24 miesiące na Całą konsolę, RGH i Rrody. osobiście niedawno sam sprzedawałem samą budę z RGH ale za 400zł, z tym że używka i dałem 6 mies. Gwarancji a na RGH 12.

Z tym że o tym wierceniu troche przesada i jets to chwyt marketingowy, naczytał się trochę na początku jak konsole na płycie Corona V3 i V4 były robione adapter postfix który był drogi na poziomie ponad 50zł i ludzie zamiast dać adapter kombinowali z wierceniem w procku, ale na dzień dziś adaptery postfix są tak tanie że nikt już nie wierci w prockach, Co do samego chipa że coolrunner rev. C, jest to wsumie i dobry chip nie nie koniecznie dobry.

Ogółem uważam że aukcja nie najgorsza, jednak jesli chcesz grać bo Xbox Live to napewno ta aukcja nie jest dla ciebie.

Szukaj konsoli tylko z przerobionym napędem na Lt3.0 lub z Dual nandem.

P.S na tej aukcji jest sama konsola, musisz doliczyc + zasilacz jakieś 60-80zł i Pad ok 80-100zł

9. Kniaziu

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie po doliczeniu wszystkiego cena kosmos w dodatku skoro jest nowa to czemu nie ma orygnalnego kartonu, chyba że pali nimi w piecu. :)

10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Widać,że gościu ma marketing opanowany do perfekcji. Ja bym tej konsoli nie brał i poszukał jakiegoś kompletnego zestawu. Zresztą jeśli chcesz grać po sieci to ta oferta i tak odpada.

Wczytywanie...

Poleć forum