Czy jest to możliwe?

vegeta555666

Świeżak
Świeżak
chciałbym kupić xbox 360slim 4gb z przeróbką rgh lub lt3.0 lub wersjią którą da sie przerobić za 800-900zł?
A jak tak to gdzie są takie strony lub dajcie linki?
 

akwarium25

Banned
lt to szukaj wersji xbox slim do 2011sierpień , a rgh dalej w 2011 corona coś do czerwca 2012 . tak żeby miała niższy dash niż 15xxx . slim z lt jest za 600zl lekko. rgh troszke więcej .
 

vegeta555666

Świeżak
Świeżak
Wiem tylko gdzie bym mógł takiego znależć bo na allegro to kosmiczne ceny.
Mam jeszcze takie pytanie czy lt3.0 da sie grać w dlc po zmianie dysku na większy ?A w rgh da sie grac w gry z płytek?
 

akwarium25

Banned
1)da się dcl są dopisane do konsoli nie dysku. 2)da się nie ma takiej potrzeby. w rgh nie masz dostępu do xbox live poszukaj dobrze.
przykladowa aukcja XBOX 360 SLIM + LT 3.0 ! BEZ BANA! GWAR 6msc*WI-FI (2843163170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
na forum w dziale sprzedam kilku zaufanych userow ma konsole w sam raz dla ciebie.....
 

akwarium25

Banned
popieram up:)allegro jest mniej pewne
 

vegeta555666

Świeżak
Świeżak
Nigdy nie zamierzam podłączyć konsoli pod neta chodzi mi o to czy będe mógł na płytce zgrać gre i dlc i grać .
 

vegeta555666

Świeżak
Świeżak
jestem nowy możecie takich podać
i jeszcze jedno pytanie cz lt3.0 trzeba jakoś aktualizować?
 

akwarium25

Banned
jak masz rgh to tak. ale jak masz rgh przekonwertujesz gre i dcl odblokowane dodać. na lt 3.0 się tak nie bo musisz je kupić na xbox live jak nie są darmowe
 

Do góry Bottom