Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

P

Piri001

Guest
Robie ta ankiiete zeby sie dowiedziec ile osob uczestniczy jeszcze w innych forach ( nie zeby komus zaszkodzic ale z ciekawosci ) - ankieta jest na piec dni ustawiona

Ps - ja wybralem ocje nr 1
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja jestem zarejstrowany ale odkąd "bawię się w zapasówki" to przestałem się tam udzielać :D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja nie bo jak szukalem info o exie to zobaczylem te forum ;D wiec nie zdarzylem :p
Ps. I tak by mi sie pewnie nie spodobalo w porownaniu do tego.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja jestem zarejsetrowany na 2 inncyh chyba ale rzadko tam bywam w porównaniu do tego forum :)


X360ISO.ORG RuleZzz... !!
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

ja tez na jakiejs stronce jestem zarejestrowany ale tam slowo przerobka to jest temat tabu a osoba ktora wypowie cos podobnego zostaje ponizona ;] Przybylem tutaj i nigdzie sie z tad nie wybieram ;]
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Nie ! Po prostu inne fora śmierdzą
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja byłem na jakimś gównie ale jak powiedziałem że mam przerobioną konsole to zaczęli najeżdżać na mnie więc się skasowałem konto znalazłem to forum jest good :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja mam jeszcze na jednym ale tam mam moze z 10 postow.. tu mi sie wydaje ze jest duzy ruch i wiele osob chetnych pomocy
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Czy jestes zarejestrowany na innym forum o Xbox'ie 360

Ja jestem na kilkunastu innych ale tylko tutaj się udzielam na innych ( polskich ) siedzą dzieci neo
 

Do góry Bottom