1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kasa poszła do kosza ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shative, Lipiec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. shative

shative Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników forum

Pisze ponieważ napotkał mnie dość głupi problem, mianowicie zakupiłem na znanym wszystkim portalu aukcyjnym konto z 5000 punktami microsoft. Miało to działać tak, że loguje się na konto, kupuje gry lub dodatki które chce, wylogowuje się i gram na swoim koncie. Konto po 24 godzinach wygasa. Problem polega na tym, że zakupiłem Battlefielda 3 Premium (5 dodatków do Battlefielda 3 ). Po pobraniu powinienem pobrać owe dodatki z sklepu w GRZE. I chodzi o to, że nie doczytałem i byłem przekonany, że kupuje grę z dodatkami. Plik z dodatkami pobrałem i teoretycznie znajduje się on gdzieś na dysku lecz nie jest widoczny w moich grach. Chciałem zapytać czy muszę jutro rano biec do sklepu po Battlefielda 3 i przed upływem 24 godzin pobrać dodatki z gry czy jeżeli kupie płyte za tydzień to dalej będą one dostępne.

Pozdrawiam Forumowiczów i proszę o pomoc

Shative

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Możesz nawet za miesiąc kupić... ;)