Czy każda aktualizacja konsoli wymazuje flash?

krzysiex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak wyżej. Mam wgrane LT 2.0 i dash 13146. Jeżeli zaktualizuje do 13599, to możliwość grania na kopiach zostanie zablokowana?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Były pojedyńcze przypadki na 1.9, ale na 2.0 nikomu się jeszcze to nei zdarzyło
 

krzysiex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli mogę bezpiecznie zaktualizować konsole do najnowszego dashu?
 

kondziu16

Użytkownik
Użytkownik
tak
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw sie robi orginalny FW potem dashboard nowszy i potem flash lt+2.0. wtedy nie zlapiesz flagi i błędu.
 

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jak to bedzie z tym nowym dashem listopadowym
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jak to bedzie z tym nowym dashem listopadowym
Prawdopodobnie tego nikt nie wie :). przyjdzie na to czas.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wgrywajac 2.0 pozniej update nie skasowalo mi jeszcze flasha

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Kasuej flash tylko jak zmienia sie FW w napedzie. Logiczne, ze jak raz sie zmienil to drugi raz sie nie zmieni i automatycznie przerobki nie usunie.
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
podepne sie...Bylem dzis u faceta w sklepie bo chcialem wgrac LT 2.0 i kolo mi stwierdzil ze moze mi wgrac ale bede mogl grac tylko w nowe gry , mam okolo 100 gierek w bibliotece ( starszych ) i w nie ponoc nie pogram bo nie uda ich sie odpalic , moglby mi ktos jakos konkretnie odpisac w mojej sprawie..dziekuje
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
podepne sie...Bylem dzis u faceta w sklepie bo chcialem wgrac LT 2.0 i kolo mi stwierdzil ze moze mi wgrac ale bede mogl grac tylko w nowe gry , mam okolo 100 gierek w bibliotece ( starszych ) i w nie ponoc nie pogram bo nie uda ich sie odpalic , moglby mi ktos jakos konkretnie odpisac w mojej sprawie..dziekuje

To powiedz mu, ze ja mowie, ze jest gamoniem
 
może miał na myśli pierwsze (3) gry z AP 2.5 gdzie była możliwość ominięcia tego zabezpieczenia przez wersję beta dashu
w te gry rzeczywiście nie pograsz dopóki ich nie puścisz przez abgx i nie nagrasz jeszcze raz
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzial mi ze wszystkie gry ktore mam te stare bede mogl wywalic do kosza bo najnowszy flash nie obsluguje starych xtrem czy jakos takj... kurcze koles ma sklep z konsolami i wielu znajomych u niego zawsze przerabialo konsole.. mi wymienial naped i wgrywal lt 1.1 ... juz sam nie wiem co robic;/
 

kp2006

Użytkownik
Użytkownik
może źle go zrozumiałeś, po co miałby Cię odwodzić od flashu skoro na tym zarabia
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze zrozumialem , powiedzial mi 70 zl ale jak chce przerobic to moge przywozic konsole ale beda mi chodzic najnowsze gry tylko ( podal przyklad np fifa nowa) a wszystkie ktore mam stare nagrane to nie beda dzialac..
 

allegro

Banned
Ta a ja na pegazusie gram teraz w GOD OF WAR 4
 
nie wiem o co kolesiowi chodziło, ale ja miałem wcześniej iXtreme LT 1.1, teraz mam 2.0 i wszystkie gry mi chodzą
do kosza poszło jedynie Need for speed: Hot pursuit bo nagrane było bez patcha AP2.5 (ale wiedziałem o tym dobrze już wcześniej, dlatego ominąłem wersje 1.9x)
 

kogut

Użytkownik
Użytkownik
to i ja sie podepne
majac spof z liteona na benq gdybym wgral lt 2.0 do benq
a pozniej zrobil aktualizacje to wszystko bedzie chodzic??
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi ... dodam tylko ze wlasnie ten koles mi wymienial naped HITACHI na benqu . Ze obecnie mam benqu z cofnietym flashem lt 1.1 ( dashboard najnowszy z gry DEUX EX , mam klucz napedu na plycie dvd ( ale jak wsadzam ta plyte do laptopa to nic sie nie dzieje ( jest tak jakby pusta)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dzieki za odpowiedzi ... dodam tylko ze wlasnie ten koles mi wymienial naped HITACHI na benqu . Ze obecnie mam benqu z cofnietym flashem lt 1.1 ( dashboard najnowszy z gry DEUX EX , mam klucz napedu na plycie dvd ( ale jak wsadzam ta plyte do laptopa to nic sie nie dzieje ( jest tak jakby pusta)
Jak masz nie oryg naped to beda problemy z wlaczenem gxd3 najczesciej wywala konsola e66. Klucza nie masz jak plyta nie dziala heh

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom