Czy każdego Xboxa można przerobić?

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Tak jak w temacie czy mogę kupić byle jakiego xboxa bez obaw ze go potem nie przerobię? I jeszcze jedno. Może mi ktoś tak na oko powiedzieć czy to będzie Falcon? XBOX 360 Arcade+ 6 Gier (1098344868) - Aukcje internetowe Allegro
I ostatnie Czy można spokojnie kupować Falcona bez obaw o RRODa czy to nie ma różnicy i każdy sie zepsuje. Pozdrawiam
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Każdego da się przerobić. Chyba to bedzie falkon musiałbyś zapytać gościa o datę produkcji.
 

grzesiu1991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
j.w Każdego.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Już nawet slima przerobili. Nie wiem czy to falcon. Ja mam długo Falcona i o RRoD nie było mowy.
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Ze zdjęć i opisu nie jestem pewny. Pytaj sprzedawce o datę produkcji, ale pewnie to coś z 2007-2008 roku tak podejrzewam. Falcony niektóre łapią rrod, ale są ludzie którzy dobrze o niego dbają i od ponad 2 lata grają sobie bez obaw.

Jak data produkcji z 2009 roku to na bank jasper.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
No ja gram już 2 lata na falconie. Świetna konsola. Polecam.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Już nawet slima przerobili. Nie wiem czy to falcon. Ja mam długo Falcona i o RRoD nie było mowy.
Skąd wiesz, że slima przerobili?
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Ty no właśnie bo skąd...Jedni mówią ze da się przerobić a jedni ze nawet tego jeszcze nie próbowali albo że próbowali i się nie da.Chodzi mi o Slim...Każdego Xboxa można przerobić [ Core do Elite ]
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj nie chodzi czy to core czy elite tylko jaki naped jest w srodku obecnie wszystkie mozna przerobic tylko niewiem jak to ze slimem bedzie...
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Większość pytała o przerobienie napędu, a nie jakaś tam modyfikacja obudowy typu wycięcie okna i dodanie kolorowych lampek jak na choince.

Na razie nie ma żadnej informacji że udało się przerobić napęd w nowym xbox.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ale napęd to Lite-on. Więc może. Ja nie przerabiam i pewien też nie jestem. Przrobionej konsoli nie mam.
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie za każdą pomoc. Pytam o tą przeróbkę bo wiem ile cackania miałem przy zakupe PSP a to nie da sie bo zła płyta główna a to znowu soft za wysoki. Widzę że z Xboxem nie ma takich utrudnień i chwała za to Microsoftowi. Jeszcze raz dzięki za pomoc jesteście wielcy.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
To przeróbka obudowy, a nie napędu...OMG!
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Ale napęd to Lite-on. Więc może. Ja nie przerabiam i pewien też nie jestem. Przrobionej konsoli nie mam.


LiteOn ale nowy .!!!! Inny ..!
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Na dzień dzisiejszy wszystkie napędy są przerabialne oprócz tego w slimie. A falcona ja mam już 2 lata i żadnych objaw roda czy coś podobnego.
 

Do góry Bottom