1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kinect jest konieczny do obslugi konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michaulol, Maj 15, 2015.

1. Michaulol

Michaulol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zastanawiam sie nad kupnem Xbox One, ale nie mam pewnosci czy do obslugi owej konsoli potrzebny jest kinect. Zastanawia mnie ten fakt poniewaz, sa dostepne dwa zestawy do kupienia konsola+pad+gra i konsola+pad+kinect+gra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Kinect nie jest obowiązkowy, jest tylko dodatkiem.

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witaj. Tak jak powyżej: Kinect nie jest obowiązkowy do obsługi konsoli. Szczerze mówiąc odradzam kupna go, prawda jest lepszy od swojego poprzednika, ale obecnie nie ma wielu gier na niego także wiadomo. Pozdrawiam ;)

5. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nawet więcej. Zdarzają się "bugi" w obsłudze konsoli przez kinect. Jeśli masz dzieci, to można się jeszcze zastanowić, ale generalnie nie jest do niczego potrzebny. Jeszcze w naszym regionie (języku) nie obsługuje kilku funkcji dostępnych w innych częściach świata.

6. Michaulol

Michaulol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. t.zawart

t.zawart Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy można go później dokupić?

8. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jasne! Nawet u nas na Forum pojawiają się ciekawe (tzn. interesujące cenowo) oferty. Kolega z Forum sprzedaje zazwyczaj po kilka sztuk. Poszukaj w dziale giełda. Nawet ostatnio coś miał.

Edit Znalazłem namiary - są w pierwszym poście tego tematu http://xboxforum.pl/threads/kinect-2-xbox-one-10szt-sprzedam.143563/

U nas na Forum ostatnie ogłoszenia to cena ok. 300 zł - ale jak bym nie miał to i tak chyba bym się nie zdecydował...

Ostatnia edycja: Maj 16, 2015
  9. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mysle ze to fajny dodatek. Jak znajomi wpadna to zawsze jest "ooo masz kinecta? A jakie masz gry. Wlaczaj".
    Ja swojego kinecta dokupilem miesiac po zakupie konsoli. Na alledrogo da sie trafic od ok 250 za uzywany, ja z przesylka kupilem tam za 300.
    Czy kupilbym jeszcze raz kinecta? Chyba tak, to zadne pieniadze w sumie, a zabawy kupe.

10. panbercik

panbercik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    możesz sobie kupić zestaw z kinectem, a możesz bez – twój wybór, jak już ktoś napisał kinect nie jest obowiązkowy w obsłudze konsoli :) to bardzo fajny dodatek, niezła rozrywka dla dzieci i dorosłych jak lubią taki sposób na spędzanie wolnego czasu, wypróbowałem już to kiedyś i w sumie mógłbym nawet go polecić :)

Wczytywanie...

Poleć forum