1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kinect szpieguje?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gazunited, Maj 5, 2011.

1. gazunited

gazunited Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, czy ktoś kompetentny może mi wyjaśnić i ci chodzi z tym szpiegowaniem przez kinecta? Bo coś czytałem, że jeżeli tylko kinect jest podłączony do prądu może nas cały czas monitorować. Więc jak to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. gazunited

gazunited Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No czytałem to już. No ale mając kinecta i korzystając z niego mam się czego obawiać?

5. paczos

paczos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja mam kinecta już 3 miesiące i jak dla mnie to głupie plotki,wiadome w każdej grze robi ci fotki ale np jak grasz live to odznaczasz opcje udostępnianie twojego wideo

6. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Sluchaj, jak ktos zechce to cie nawet przez kamerke internetowa przyszpieguje. Kienect jest urzadzeniem ktore ma za zadanie dostarczyc ci wrazen z gry. ;p
    Ja jednak jestem zdania, ze Microsoft ma za dobre zabezpieczenia jak na takie zabawy.
    Zwykla plotka, nic ciekawego.

7. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu nie chodzi o udostępnianie materiałów do sieci jak np upload fotek, ale o to, że w wyniku popełnienia przestępstwa Microsoft zastrzega sobie prawo do tego jako materiału dowodowego (czyt. nie machać verbatimami przed kinectem).

8. kitkat

kitkat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli to prawda, to (gdybym miał kinecta) postawiłbym przed kinectem karteczkę "Microsoft Sucks!" .

9. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Przecież w opcjach sensora kinect, jest opcja czy chcesz aby urządzenie wysyłało informacje do Microsoft, wyłącz to i po sprawie :)

10. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    jak ktoś juz sie az tak boi niech go odłączy albo zasłoni ;p

11. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @mitek96
    Wyłączyć możesz tylko wysyłanie próbek głosu do M$ w celu usprawnienia komend głosowych, czy coś takiego.
    Były zmiany w regulaminie/umowie/jak to chcecie sobie nazwać i każdy to "musiał" zaakceptować.
    Gdyby na Natalu paliła się dodatkowa lampeczka w momencie, kiedy pracownik M$ na mnie patrzy - chętnie bym go sk***** za to, że nas w pupę pchają jak tylko mogą :)

12. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wystarczy odłączyć Kinect'a od zasilania i nikt cię już nie widzi. Podczas gry nagrywa filmiki, które idą do Microsoftu. A tak to rób jak pisałem, odłącz i nie obawiaj się.

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oni nie nagrywają całego użytkowania czy coś i każdego, z niektórych przypadków i tylko skrawki gdyby chcieli nagrywać i pobierać wszystkie nagrania z każdego kinecta, raz że u tych co mają łącze np 1 mb trwało by to wieki i do tego zabierało by całe łącze, to jeszcze serwery misrosoftu nie dały by rady uciągnąć tylu informacji naraz, i do tego jeszcze to katalogować .

Wczytywanie...

Poleć forum