1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kody Xbox Live z allegro są bezpieczne?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Linch, Grudzień 11, 2013.

1. Linch

Linch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam.
    Zaczynam moją przygodę z Xbox Live. Planuję kupić na allegro Golda na miesiąc, gdzie ceny zaczynają się od około 16 zł. Czy te kody z aukcji są bezpieczne? Czy mogę za jakiś "lewy" kod od nieuczciwego sprzedawcy dostać bana? Jak się ewentualnie przed tym ustrzec?

Dzięki za podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak są bezpieczne

Wysłane z mojego HTC Desire S

4. Linch

Linch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    A co z tymi kodami na nie pełnego Golda na 48h? Także bez obaw mogę ich używać?

5. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bez obaw. Sam często kupuje kody 48h na allegro i jak na razie jest wszystko ok. Wiadomo z zasady nie kupuje od użytkowników, którzy nie mają jakiejś historii transakcji.

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dodam, że kody 48h to tylko Trial, więc pełnych opcji konta Gold nie będziesz miał.

Wczytywanie...

Poleć forum