1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy konsola może zostać zbanowana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanon007, Styczeń 2, 2010.

1. kanon007

kanon007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy jeżeli jak zrobię tak jak tutaj napisali
    GRRR.pl radzi – jak wgrać update dashboardu Xboxa 360 bez Xbox Live – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
    czyli wgram najnowszy update ściągając go z neta i nagrywając na płytkę, mogę mieć zbanowaną konsolę po tej aktualizacji, w taki sam sposób jak bym podłączył do neta? Czyli brak xbox live i instalacji na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja osobiście nie słyszałem aby ktoś dostał bana poprzez aktualizację offline . Poza tym w opisie na tej stronce jest trochę błędów bo "patch" to nie to samo co "update" . A kolesiowi chodzi właśnie o patcha do gry Army of Two a nie update konsoli . Ale może przesadzam .....

4. jankes1994

jankes1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Raczej nie ma możliwości .

5. kanon007

kanon007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo chodzi mi dokładnie o taką sprawę: chce odtworzyć sobie film z pendriva na x360, ale podczas odtwarzania filmu wyskakuje komunikat, że należy zaktualizowac kodeki i jest podpisane to kodem: 51-C00DF236, a boje się aktualizować x360 przez xbox live, bo boje się że na wejście bana dostanę.

6. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Kodeki nie zaaktualizujesz offline, ten link co podałeś jest do aktualizacji dashboardu, a nie kodeków. Było już wiele tematów o tym. Kodeki można ściągnąć tylko poprzez XBL

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aktualizowałem kilka dni temu dwie konsole do najnowszego dashboarda z pendrive’a - obie miały iXtreme 1.61 i obie działają po tej aktualizacji. Także ostatnia aktualizacja nie niesie ze sobą ryzyka zablokowania Xboxa jeśli aktualizujemy offline.

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Co do kodeków to podobno się da zaktualizować z cd lub pena . Piszę podobno bo nie jestem na 100 % pewien . Ale tu na forum było o tym już pisane.

@edit : zobacz tu: http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/odtwarzanie-divix-i-xdivix-6247.html
    lub tu : http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-wkoncu-jest-z-tymi-kodekami-35627.html
    lub użyj opcji : SZUKAJ .

Wczytywanie...

Poleć forum