1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy konsola/przerobka moze uszkodzic dysk? Pytanie do specjalistow.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Keres, Kwiecień 28, 2014.

1. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Mam xboxa od kilku lat.Jest to czarna wersja elite z oryginalnym dyskiem.
    Poczatkowo gry chodzily swietnie, juz od poczatku zakupu instalowalem gry na dysku.

Jednakze jak pamietam po wgraniu nowego ixtreme i instalacji gry z xdg3 (jedna z pierwszych gier o ile sie nie myle byl to warhammer), gry zaczely sie wieszac...

Wieszaly sie roznie, podczas zapisu, loadingu itp
    Po czasie nie chchial mi sie nawet profil zalogowac i byl uszkodzony.

Dysk postanowilem wyjac i sprawdzic programami.
    Co sie okazalo? Dysk ma z 85%% bad sectorow... az tyle w 1 dysku???

Cos mi sie nie chce wierzyc ze dysk az tak sie posypal, tymbardziej ze nie pamietam by wylaczyl mi sie xbox nagle podczas zapisu itp, pamietam jak dzis ze bylo to po wgraniu nowego ixtreme ktory wprowadzal te nowe rewolucyjne zmiany.

Zaczynam sie zastanawiac czy to nie czasem jakas wewnetrzna wada konsoli mogla spowodowac tak mocne uszkodzenie dysku lub czy to czasem nie wina tej przerobki?
    Nie bylo wtedy jeszcze nic o flagach o dogrywaniu AP, nagralem ja normalnie, w zwykly sposob z tym ominieciem zabezpieczen (truncate) czy cos takiego.

Jakies pomysly co moglo uszkodzic ten dysk?

Stalo sie to pierwszy raz wtedy jak gralem w nowa gre xgd3, bo warhammer byl jedna z pierwszych gier i od tego czasu sa problemy z dyskiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Przeróbka raczej dysku nie zniszczy no bo jak wydaje mi si ze po prostu tak jak pisałeś konsola ma już parę lat, a jak wiemy nic nie trwa wiecznie miał prawo sie zepsuć

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dysk do wymiany. Padł i tyle

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum