1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy któreś studio Activision nie pracuje jeszcze nad Call of Duty?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 15, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Treyarch tworzy tegoroczne Black Ops 2, Sledgehammer najprawdopodobniej pracuje nad "następnym" Call of Duty. Zgadnijcie, czym chwali się Neversoft...

To dopiero nazywa się wszechstronność. Neversoft znamy przecież przede wszystkim z serii Guitar Hero i Tony Hawk's Pro Skater. Tymczasem na stronie studia pojawiła się informacja, że ekipa jest teraz gotowa, by pracować przy Call of Duty. No, prawie gotowa, bo razem z informacją, że Activision postanowiło powierzyć Neversoftowi tę markę, studio rozpoczęło rekrutację.

Trzy studia pracujące jednocześnie nad jedną serią gier? Tego chyba jeszcze nie było. Szkoda, że w tym roku Activision nie organizuje imprezy Call of Duty XP, to byłoby dobre miejsce do wyjaśnienia sytuacji.

Via: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Po prostu tworzenie COD jest taka banalne że każdy może to robić, starczy w zasadzie stworzyć tylko modele map (budynki itp) poustawiać wszystko i skopiować poprzednią część, i jest nowy cod, zrobić dobrego kotleta jest ciężko ale odgrzać go to banał.

4 użytkowników lubi ten post.
  4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Sledgehammer i Treyarch robi coda na tą generację konsoli a następna już na nową generację coraz głośniej jest o tym.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Activision będzie wypuszczać Call of Duty co 6 miesięcy :)

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Żebyś tylko nie wykrakał.
    To źle, że chcą dopieścić swój produkt? Widze że jest tu od cholery znawców od gier wideo, skoro to wszystko takie łatwe to czemu siedzicie przed komputerem i się wymądrzacie a nie słychać o was w internecie, że np. współtworzycie/pracujecie przy powiedzmy Tomb Raiderze? Typowe, Polskie podejście... Ja się jakoś na nowe CoD nie 'napalam', ale ważne że starają sie i chcą uzyskać dobry efekt.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Hmm takiego Tomb Raider jest cholernie ciężko zrobić, i pracuje nad nim kilka tysięcy ludzi ? O każdym z tych ludzi nie słychać w internecie ? Skąd wiesz czy ktoś z forum nie robi aktualnie jakiejś gry ? A i powiadasz dopieścić produkt, fajnie tylko że wymieniają się tak te studia i każde jak dostaje to co już jest to musi się z tym zapoznać, a to trochę trwa, wymienianie studia jak rękawiczki to nie jest dobra sprawa, to jest łapanie się brzytwy.

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    3 studia nad jedną grą? wolałbym 1 sprawdzone studio i premiera za 2 lata ;)

1 osoba to lubi.
  9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Call of Duty by to się przydało

10. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No raczej nie bo widać to na przykładzie DICE jednak co 3 studia to nie jedno, ot tak.

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tysiące? Chyba razem z marketingiem i ludźmi, którzy będą roznosić ewentualne ulotki związane z grą... Nie wiem, czy przy 'aktywnym' tworzeniu gry pracuje choćby 100 osób. Nie mniej - racja, TR ciężko jest zrobić.

Zabawne. Od pierwszego Modern Warfare nie zauważyłem żadnych starań w grach od Activision. Każda kolejna to kopiuj/wklej i czyste odcinanie kuponów, więc błagam Cię, nie mów, że oni się nad tym starają. Mogę, oczywiście, że mogą, a nawet jestem w stanie zapewnić, że chcą się postarać i zrobić świetne Call of Duty, ale Activison ich blokuje. Po co ryzykować, skoro można zostać przy starym, dochodowym schemacie?

Przy grach to się stara DICE, Codemaster, czy choćby Rockstar, ale nie wmawiaj mi, że podwładni Activision się starają...

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o właśnie studia robiące CoDy. Na Activision mam wy#ebane lekko mówiąc, bo to oni są główną przyczyną tego, że postęp technologiczny w CoD trochę 'zamarzł'.

13. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie to jest żałosne, nad dobrą grą i jej kontynuacjami powinno pracować jedno, to samo studio. Spójrzcie na DICE - wiedzą co robią, konsekwentnie swoją markę rozwijają, i dążą do jak najlepszego efektu.

Najlepsze CoDy stworzyło Infnity Ward - Call of Duty 1, Call of Duty 2, MW1, MW2... Potem był rozpad studia, i to co z niego zostało zrobiło TOTALNIE niegrywalne MW3. Call of Duty upada, a konkurencja właśnie rośnie w siłę, Crytek tworzy Crysis 3, niedługo premiera nowego Medala, no i coś co zdeklasuje Call of Duty - Bad Company 3, w które już pogramy w końcówce następnego roku.

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    crysis 2 to klapa więc będą musieli naprawdę się postarać żeby chociaż próbować konkurować a z tym deklasowaniem to żeś wyskoczył jak z pokrzyw, cod ma większą sprzedawalność i więcej fanów więc nie wiem skąd ta 'deklasacja' :D

15. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Crysis 1 i 2 to dla mnie bardzo dobre fpsy nie wiem czemu uważasz że to klapa może jakieś konkrety ? .Coda też lubie ale tylko serię MW tak samo BFa BC dzięki temu mam jeszcze w co grać.

16. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    napisałem tylko że Crisis 2, ogólnie to nie chcę robić offtopa więc zapraszam na pw

17. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Crysis 2 jest dobry. . A co do Crytek to nowego Crysisa czyli 3 powinni wydać na nowego Xboxa. Zrobią z tego tasiemca i tyle a tak przynajmniej coś by prezentował. Odpalasz Crysisa 3 na nowym Xboxie "WOW JAKA GRAFIKA"

Wczytywanie...

Poleć forum