1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ktoś już tak próbował ? :) czy jest to pewny ban ? :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez eden87Kudowa, Marzec 20, 2009.

1. eden87Kudowa

eden87Kudowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    London
    Witam , mam pytanie odnośnie tego czy: mając dwa konta na konsoli w tym jedno gold a jedno silver :) I jeśli na koncie silver z odłącząną konsolą od neta zagram w gre która ma premiere za np.8 dni . A po skończeniu gry zmienie na konto gold i podłącze internet do konsoli po czym wejde na XBL i zagram w np.CoD 4 czy będzie to ban ? wolę pierw zapytać niż ponosić nieoczekiwane konsekwencje ;) pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Zależy od szczęścia możesz dostać a możesz nie dostać :) Nawet grając w CoD'a możesz dostać bana. A czy na koncie silver czy to na gold i tak twoj napd jest przerobiony więc nie ma różnicy.

4. figurant

figurant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Giżycko
    Musisz to niestety sam sprawdzić właśnie tak grając. Jeżeli masz przerobioną konsole to prędzej czy później Micro$oft cie zbanuje. Trudno odpowiadać na pytania tego typu gdyż nikt nie wie dokładnie w jaki sposób dowiaduje sie Micro$oft o graniu na piratach. Jeżeli sie boisz grać na piratach to graj na orginałach jeżeli jednak nie to ryzykuj.
    Pozdrawiam !

5. Jasiiu18

Jasiiu18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    raczej ci nie zbanuja ale mojemu kolegowi dali bana za Gta4 na MP a gral na orginalach

6. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie znasz dnia ani godziny kiedy Microsoft zbanuje cie bez przyczyny

7. daniel19210

daniel19210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jasło
    Twój wierszyk zacytowałem w opisie GG, z zaznaczeniem autora oczywiście :DD

8. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja myślałem o czymś takim: odłączyć konsolę od neta, zrobić konto, pograć przed premierą i usunąć konto. Sam tego nie próbowałem, a znając np. lewego XP to sądzę, że M$ nawet może to wykryć.

Sam nawet nie wiem, czy można grać bez karty pamięci/dysku, ale jeśli tak to też jest to jakiś sposób (no chyba, że masz Jaspera) jeśli nie możesz się doczekać.

9. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    ja nie widze nic trudnego w odrobinie cierpliwosci. uszanujcie chociaz to ze jest mozliwosc wydania na gry 5zl zamiast 150. pozatym nie mam nic do dodania bo bym sie powtorzyl tak jak wszyscy, bana mozesz dostac zawsze.

10. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Coś w tym musi być skoro jeśli nie jesteś wpięty do sieci to nie ma podstaw do bana bo wróżką M$ nie jest... usunąć profil z save'ami hmmm no tak niestety musis sam spróbować ... a nóż widelec się uda...
    A propo wypowiedzi na temat bana za nic , miałem przypadek że kolega nie przerobił konsoli same orginały w domu ban ban ban ale telefonicznie wyjaśnił sprawę, i okzało się że nie ten P/N napędu i zamiast kogoś innego dostał :)

11. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ludzie pomyślcie przecież ban jest na konsole nie na konto wiec nie ma różnicy na jakim profilu będziecie grac!

12. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    no tak ale jak go mają zbanować jak jest odłączony od neta ??

jak sie podłączy z nośnikiem w x'ie to tak jak mówisz ban gwarant...

13. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie napisałem ze gwarantowany, a on napisał ze na jednym koncie chce grac na live a to ze podczas fali banów się nie podłączy nie znaczy ze bana nie dostanie.

14. SebaXbox360

SebaXbox360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    EEE tam ja tworze co miesiąc konto żeby pyknąć trochę przez neciora ;p zaś nie jestem takim NOOOBemmm żeby grac tygodniami w multi. Mam 15 lat więc niemam zbyt dużo kasiury zeby marnować ją na takie bzdety jak np Xbox Live (bez urazy dla płacących) :D Żadnego bana powinnaś nie dostać ;p Ja już zrobiłem tak z 2 razy i no problem ;p

15. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a popatrzcie na to tak - jest jakiś log co zapisuje grę i datę - np w wew.flash konsoli i:
    łączycie się z xlive - to ustawia datę
    potem graliście w coś i jest sejw z datą aktualną
    potem wyłączacie prąd i kasuje się data - jest fabryczna
    potem gracie w przedpremierową grę - ale
    log zapisuje datę fabryczną - po tej na której xlive ustawił prawidłowo a na której jest jakiś sejw z loga
    czyli następna gra musi być po takim terminie - i jeśli następny log na xlive zrobi się przed premierą trefnej gry - to mają cię na widelcu że grałeś przed premierą - czy online czy offline to i tak BAN

a zatem łatwo jest kogoś namierzyć pomimo kombinacji
    i to samo jest z graniem offline na pathowanej grze - NXE wyłapuje co za gra/parametry i wali zapis do loga - potem wchodzisz na xlive - i po sprawie - jesteś w ich bazie jako niezgodność loga z ich bazą gier

16. bogacz222

bogacz222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam xboxa od miesiąca przerobionego najnowszym ixtreme i mam pytanie bo nie znam się na tym za bardzo czy jak będę grał na kopiach offline i tylko długo po premierze a na orginałach na xbox live to czy moge dostać bana a jeśli tak to jak duże jest ryzyko mniej więcej i co się dzieje jak dostane bana na czym to dokłanie polega i czy można go jakoś zdjąć?

17. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak będziesz mógł dostać bana mimo wszystko. Nie wiadomo jakie ryzyko możesz dostać bana a możesz nie dostać. Polega to na tym ze nie będziesz mógł korzystać z xbox live. Nie da się tego zdjąć.Ale i tak teraz nie dostaniesz bana dopiero jak będzie fala.

18. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Ban jest za wykrycie samej przeróbki o ile wiem, a nie za grę na piratach/oryginałach. Także to że będziesz grał na oryginałach i tak może cię nie uchronić. Są ludzie którzy dłuuugo grają online na piratach i nic, a słyszałem o takich co po pierwszym logowaniu byli zbanowani ;D

19. bogacz222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak dostaje tego bana to co się dzieje nie moge grać w gry czy co?

20. bogacz222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory skasujcie ten post wyżej i ten bo głupie pytanie zadałem

21. DragonFly

DragonFly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska-Wrocław
    Wydaje mi sie ze jezeli zagrasz przed premiera na koncie silver i przelaczysz na golda to jest to bezpieczne pod warunkiem ze nawet na silver odlaczysz wtyczke:) Logiczne?

Wczytywanie...

Poleć forum