1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ktoś ma Orange TV ??

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Ibra, Listopad 12, 2013.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam pytanie czy ma ktoś może Orange TV, bo chciałbym się dowiedzieć czy w pakiecie Comfort+ jest nsport, bo mam dwie zbieżne informacje i już sam nie wiem, bo na ich stronie jest w pakiecie Comfort nsport HD, a babka w salonie wydrukowała mi listę kanałów w poszczególnych pakietach i tam nie ma nsport w Comfort i już teraz sam nie wiem, a jest to jeden z nielicznych kanałów na którym mi zależy i 20 zł więcej mogę dać za Comfort, ale nie 50 zł więcej za Universe, bo i tak inne kanały mnie nie interesują....

Ktoś pomoże ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. m3fisto

m3fisto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecinek
    Witam

Posiadam orange tv i w tym pakiecie nsport nie ma.

4. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    A co to takiego? Od kiedy to jest dostępne na rynku nie słyszałem o takim wynalazku

Wczytywanie...

Poleć forum