1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ktoś posiada jaspera którego trafił szlag?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krecebeke, Listopad 16, 2009.

1. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć, pytanie jak w temacie, czy ktoś posiada jaspera którego trafił szlag? chodzi o obojętnie co, napęd rrod czy inne usterki

pytam z ciekawości

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    mój kolega ma jaspera i coś się stało z napędem ale oddał na gware i mu naprawili (nie miał jeszcze przerobionego)

4. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no no na takie wpisy licze bo nie wiem czy dać 400pln za zbanowanego przerobionego jaspera czy dołożyć te 300 i kupić ze sklepową gwarancją

5. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To pewnie miał w jakimś miejscu bez wentylacji. Najlepszym sposobem jest trzymanie iXa w pionie i z każdej strony żeby miał sporo miejsca ja się o tym przekonałem miałem tego pierwszego chyba Xsenona później Falcona teraz mam Jaspera i w żadnym nie miałem problemu choćby z zawieszeniem się. A zmieniałem konsole nie dlatego że się psuły tylko znajomi się zawsze napalali jak widzieli jak gram :)

6. wujcior

wujcior Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Naprawde Problem do zmiany Konsolki . :cool:

7. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    kazda sie moze zepsuc nie wazne czy falcon czy jasper.złośliwość rzeczy martwych.

8. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak naprawde każda może się zepsuć, choć jaspery bardzo rzadko chorują na rrody.

9. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Mój Jasper padł na Roda dokładnie pięć dni po zakupie (data produkcji maj 2009) aż pani z infolini MS się dziwiła. No ale cóż serwis MS czyni cuda.

Wczytywanie...

Poleć forum