Czy ktoś słyszał o przypadku nie naprawieniu i odesłania konsoli przez MS

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Tak jak w temacie, chodzi mi o to że już parę razy czytałem że ludzie wysłali przerobione konsole i przychodziły naprawione lecz nie słyszałem o przypadku odesłania konsoli wraz z rachunkiem. Ten przykład w Ogólnym FAQ że rachunek to (400-500zł) wyssany z palca czy faktycznie komuś przyszedł??
Z góry dzięki za odpowiedzi
 

Czupa360

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje, że to wkręt.
Taką famę puścił kiedyś admin innego znanego forum xbox'a i rozprowadziło się to bardzo szybko. Inna sprawa, że ten pan prowadzi swój serwis xboxa;>
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie dlatego nie wiem co o tym sadzić... Wielu ludzi o tym mówi że jakieś odpowiedzialności karne mogą być ale tak na prawdę nikt tego jakoś nie udowodnił...
 

effaron

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wkręt, nie ma co sobie zawracać tym głowy.
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Czyli co, śmiało przerabiać Lite-ona i jak co to wysyłać?
 

ddarecki25

Świeżak
Świeżak
mi tak odeslali nabazgrali cos po angielsku ze byla otwarta i nie naprawia odeslali z powrotem na ich koszt
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Ale wysłałeś zflashowana czy była po przywróceniu fw
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
przerobienie konsoli nie jest nielegalne-owszem gware tracisz ale nielamiesz prawa...jesli np masz przerobiona konsole to-jesli masz bana-itak musza przyjac na gwarke pada,dysk i akcesoria,samej konsoli niemusza...co do bana i zablokowania uslugi xlive...to chyba tez niezgodne z prawem...
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
przerobienie konsoli nie jest nielegalne-owszem gware tracisz ale nielamiesz prawa...jesli np masz przerobiona konsole to-jesli masz bana-itak musza przyjac na gwarke pada,dysk i akcesoria,samej konsoli niemusza...co do bana i zablokowania uslugi xlive...to chyba tez niezgodne z prawem...


Jeśli masz bana zapomnij o gwarancji na cokolwiek.
 

blackhat156

Użytkownik
Użytkownik
Wkrety ze m$ nie naprawi i przysle rachunek (nielegalny, nie maja prawa ci wystawic) to wkret dupkow co serwisy prowadza by zamiast do M$ najpierw to do nich oddawali.
Po prostu chca zarobic i pierdola glupoty by ludzie z tego ***** mieli.
Prawda jest taka ze telefonicznie z obsluga rozmawialem na ten temat i M$ gdy nie gwara nie dziala to ci rachunku nie da tylko odesle bo nie maja prawa ani im to nie na reke pozwalac na to.
Wyobrazcie sobie polski serwis telefonicznyt zleca na prawe za ktora placi M$ w niemczech konsole badaja i naprawiaja a potem zadaja rachunku za naprawe?!
to nie jest mozliwe bo serwis czy naprawi czy nie on nic nie zarabia a M$ nie bawi sie w windykacje kosztow nielegalnych o ktorych nie ma w umowie.
To bajka by glupoli wkrecic by u wielkich serwisantow konsole naprawiali i dostawali z powrotem opalona plyte po rrodzie.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
przerobienie konsoli nie jest nielegalne-owszem gware tracisz ale nielamiesz prawa...jesli np masz przerobiona konsole to-jesli masz bana-itak musza przyjac na gwarke pada,dysk i akcesoria,samej konsoli niemusza...co do bana i zablokowania uslugi xlive...to chyba tez niezgodne z prawem...
Mają prawo do bana, po pierwsze xlive oficjalnie nie ma w Polsce, po drugie jak ktoś dostał bana to ingerował do wnętrza, przerabiał czy coś w tym rodzaju
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie wszystkim za wypowiedzi przynajmniej już nie jestem taki zielony.
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
Zadaj sobie sam pytanie !! czy tracisz gwarancje poprzez ingerencję w oprogramowanie ,każdy kto umie czytać powinien to wiedzieć ,w serwisach nie naprawia konsoli piekarz czy kowal:):)
O przypadku nienaprawienia i odesłania nikt nie słyszał ,bo nikt nie wysyła przerobionej konsoli do Microsoftu ,chyba że chce strzelic sobie w kolano .
 

Warper

Użytkownik
Użytkownik
Zadaj sobie sam pytanie !! czy tracisz gwarancje poprzez ingerencję w oprogramowanie ,każdy kto umie czytać powinien to wiedzieć ,w serwisach nie naprawia konsoli piekarz czy kowal:):)
O przypadku nienaprawienia i odesłania nikt nie słyszał ,bo nikt nie wysyła przerobionej konsoli do Microsoftu ,chyba że chce strzelic sobie w kolano .

Swoją drogą niezłe lepperyzmy walisz, i coś mi się wydaje że nie poczytałeś za bardzo o GWARANCJI M$. A jak się wypowiadasz to mów co wiesz z swojego doświadczenia a nie zasłyszenia, bo teksty typu "słyszałem że ... koledze kolegi kolega..." Tworzą takie mity...
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą niezłe lepperyzmy walisz, i coś mi się wydaje że nie poczytałeś za bardzo o GWARANCJI M$. A jak się wypowiadasz to mów co wiesz z swojego doświadczenia a nie zasłyszenia, bo teksty typu "słyszałem że ... koledze kolegi kolega..." Tworzą takie mity...
a co ty się do mnie czepiasz gościu ??
ja z tobą niemam zamiaru pisać ,jak Ci się nie podoba to nie czytaj i nie pisz mi tu o jakiś Leperach ,co ty jakis polityk??
 

xbox666szatan

Użytkownik
Użytkownik
ja slyszalem ze przerobione naprawiaja tylko plomba ma byc cala. nawet byl przypadek ze gosc wyslal konsole z banem i ja tez naprawili... (info od zaufanych gosci)
sam mam arcade z ix 1.5 i jak cos padnie to wysylam do ms.
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
no i ok !! jak Ci w razie padnie to wyślij i napisz prawdę na forach jak było :)
pomału zaczyna tu byc jak na onet.pl :):)

a bana też mu zdjeli??? tego Ci nie mówili zaufani ??
 
S

sebool12

Guest
osc wyslal konsole z banem i ja tez naprawili... (info od zaufanych gosci)
Tu trochę przesadzasz , chyba, że zarejestrował konsole na inna obudowę i wstawił do środka zbanowaną konsole- nie wiem czy to realne, ale kto wie ;)



bo nikt nie wysyła przerobionej konsoli do Microsoftu ,chyba że chce strzelic sobie w kolano .
OMG, żal mi cie człowieku, co wejdę na jakiś temat to znów ty ze swoimi "mądrościami".
Na innym forum (tymczasowo niedostępne) ludzie pisali o tym jak wysyłali sflashowane konsole i normalnie je przyjmowali, oni większości patrzą tylko na to czy plomba jest i nie ma bana. Wiem, że zdarzają się przypadki gdy M$ odsyła konsole, ale trzeba mieć naprawdę dużego pecha. Dlaczego ? Bo siedzę na forach o x360 i w sumie spotkałem się z 4 przypadkami gdzie uznali gwarancji, w 2 przypadkach dlatego, że były bardzo widoczne ślady otwierania.

PS. Z tego co mi wiadomo ci co wysyłali sflashowane konsole do kolan swoich i innych nie strzelali :DD
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
... w sumie spotkałem się z 4 przypadkami gdzie uznali gwarancji, w 2 przypadkach dlatego, że były bardzo widoczne ślady otwierania.

PS. Z tego co mi wiadomo ci co wysyłali sflashowane konsole do kolan swoich i innych nie strzelali :DD
No i co nie spotkałeś się z żadnym "rachunkiem" no nie??:rolleyes:
 

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
Tu trochę przesadzasz , chyba, że zarejestrował konsole na inna obudowę i wstawił do środka zbanowaną konsole- nie wiem czy to realne, ale kto wie ;)




OMG, żal mi cie człowieku, co wejdę na jakiś temat to znów ty ze swoimi "mądrościami".
Na innym forum (tymczasowo niedostępne) ludzie pisali o tym jak wysyłali sflashowane konsole i normalnie je przyjmowali, oni większości patrzą tylko na to czy plomba jest i nie ma bana. Wiem, że zdarzają się przypadki gdy M$ odsyła konsole, ale trzeba mieć naprawdę dużego pecha. Dlaczego ? Bo siedzę na forach o x360 i w sumie spotkałem się z 4 przypadkami gdzie uznali gwarancji, w 2 przypadkach dlatego, że były bardzo widoczne ślady otwierania.

PS. Z tego co mi wiadomo ci co wysyłali sflashowane konsole do kolan swoich i innych nie strzelali :DD
idź sobie pogadać na onet.pl bo tu nikt nie czyta twoich powieści.
Tam na onet znajdziesz godnych partnerów twojego pokroju .
A kiedy skończysz już dziecko 18 lat to życzę przemyślanych decyzji ,bo już prawo cię nie chroni
 

Do góry Bottom