1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ktos uzywa mojego konta xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hanzobozzpl, Marzec 26, 2015.

1. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Kupilem na allegro konsole z 16 grami m. in Forza Horizon 2 Nba 2k15 GTA V. Jakis tydzien temu gry przestaly dzialac weic je zdeinstalowalem z dysku. Pobralem je ponownie i nie moge ich uruchomic bo gra prosi o zalogowanie sie na jakis profil. Loguje sie na kazdy z osobna i gra nadal nie dziala. Pogodzilem sie ze strata w/w gier ale wchodzac w historie tego profilu okazuje sie forza horizon grane 23 godziny temu nba2k 15 4 dni temu gta 5 2 dni temu a mi gry nie dzialaja przynajnmiej od tydodnia. Czy osoba ktora sprzedala mi konsole uzywa tego profilu?

Drugie pytanie bo szukalem wszedzie. Jak sprawdzic jakie gry sa przypisane do konkretnego profilu na konsoli bo na swojej mam ich okolo 8

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Wychodzi na to że osoba która sprzedała ci konsole również sprzedają osobno konto z grami innej osobie po przez allegro innego wytłumaczenia nie ma

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. hanzobozzpl

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to co moge teraz
    zrobic w temacie allegro bo jakby nie te gry nie kupilbym tej konsoli bo w lombardzie komplet bez gier kosztowal 1350 zl a ja za ta dalem 2k

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podaj link do aukcji, czy w aukcji było zawarte że sprzedaje konsolę wraz z grami

6. hanzobozzpl

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oto link do akcji

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-prawie-nowa-500gb-pad-16-gier-i5105329437.html

sprzedajcy nie reagowal na moje maile telefony sms. jeszcze nie wystawilem mu komentarza. zaczelem spor na allegro ale koles ma 30 dni na odpowiedz. po kupnie konsoli chcialem login haslo i sekretne pytanie na te konto co bylo na nim wiekszosc gier oczywiscie zero odpoweidzi. co zrobilibyscie na moim miejscu jestem stratny ponad 400 zl

7. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nadal nie rozumiem ludzi, którzy przed zakupem tego nie uzgadniają, a potem problemy i nerwy.

Teraz to możesz sobie czekać.

8. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    2 świeże negatywy juz daja wiele do myślenia :tak to już bywa ;wiele razy było pisane kupywac od sprawdzonych sprzedawców

9. Cwirek1987

Cwirek1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedynie co możesz teraz zrobić to czekać na kontakt ze strony allegro i potem żadać zwrotu tej róznicy. Co do tych kont to skasuje je i załóż nowe swoje.

Wczytywanie...

Poleć forum