1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ktoś z was ma obydwie konsole ps3 i xa 360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tibana, Grudzień 25, 2008.

1. tibana

tibana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Witam,

Jestem posiadaczem Xbox 360 jak wiadomo jestem z niej bardzo zadowolony mam możliwość dokupienia kolejnej konsoli (uwielbiam w wolnych chwilach pograć a gierki moim zdaniem swoim rozmachem już prześcignęły wielki kinowe produkcje). Moje pytanie brzmi czy ktoś z was ma obydwie konsolki i czy warto kupić sobie ps3 (multimedia, Litle Big Planet itd itp) czy raczej będzie to wyrzucenie kasy w błoto. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. scripto

scripto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraqw
    Powiem ci tak... Ja osobiście nie mam PS3, ale mam za to xbox'a... Wg. mnie jest on naprawdę porządnym centrum multimedialnym, który nie wymaga dokupywania "dodatków" np.: PS3. Oczywiście są pewne plusy play'a, których nie ma x, ale nie koniecznie są one takie super :)
    np.:

Bly-Ray - wszyscy widzą ten napęd jako argument dla zwycięstwa playa na x'em. Ale popatrzmy nie tylko na rodzaj napędu, ale też szybkość odczytu. Z tego co sie orientuje, odczyt ten w ps3 jest niewielki, a co za tym idzie, komfort grania na ps3/oglądania filmów zmniejsza się

Little Big Planet - Wszyscy z niecierpliwością czekali na tę grę, to napewno. Ale co teraz ?? Ludzie jakiś czas po kupnie zapewne grali i grali, inni robili mapy. Ale teraz ta gra tak naprawde staje sie monotonna. Ile jeszcze można różnych kombinacji elementów umieścić na mapie ?? Pierwsze wrażenie naprawde mogło być niezłe, ale teraz już chyba nie jest tak różowo :p

Werdykt: Nie kupuj ps3 :) Na twoim miejscu wolałbym zostawić sobie te 1200 lub więcej złociszy w kieszeni i zbierać na coś innego np.:
    - Dobry zestaw audio - dla polepszenia wrażeń z grania/oglądania filmów na x'ie :)
    - Duży telewizor - Jak wyżej
    - Gry, filmy
    - Lub coś całkiem nie związanego z elektroniką (wybór pozostawiam twojej wyobraźni . )

4. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Tu według mnie nikt ci nie poradzi każdy preferuje co innego każda z tych konsol ma zalety i wady jeden woli x a drugi ps3 ja mam 2 x360 (jedna zbanowana) i 1 ps3 i powiem tak że ps3 to włączam tylko dla gier które są na ps3 resztę gram na xboksie. Zaletą posiadania 2 x360 jest to że nie trzeba grać na split-screenie jeśli ma się 2 telewizory :D

5. loopez

loopez V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DC
    mam jedno i drugie.

do grania mam XB - do BD - PS3

do relaksu XB - do lansowania PS3

do siedzenia na sieci - XB - do HOME - PS3