1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupić Kinecta ?

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 19, 2010.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, mam pieniądze i mogę Kinecta kupić, tylko nie wiem czy będę z niego zadowolony 680zł to nie małe pieniądze. Mieszkam w domu wolno stojącym, miejsca mam pod dostatkiem więc z tym nie ma problemu, ale są inne przeciwieństwa... Nie mam rodzeństwa, nie lubię się "ruszać" lubię wygodny tryb życia, ostatecznie zagrać mógłbym z Tatą może również Mamą. Jeżeli sprawdzę i będę chciał zaraz sprzedać to sporo stracę... Nie wiem czy kupować ? Jak radzicie ?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Szczerze to kupiłbym kinecta tylko i wyłącznie po to by pograć ze znajomymi PO piwku ew. czymś mocniejszym.
    Kinect to tak naprawdę ostateczne upokorzenie... sam chciałem kupić, ale jak popatrzyłem jak to wygląda... wole pada.

W twoim wypadku, nie ma sensu... do czego ci się on przyda ? Kinectimals sobie kupisz ? -_- Puki nie wyjdą przyzwoite tytuły do kinecta to nie ma sensu, a i wtedy trzeba będzie się zastanowić czy sterowanie jest wystarczające. Kinect ma niestety laga... i to sporego.

4. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Bzdury z tym lagiem... to nie problem kinecta, lecz niektorych gier...

gregory skoro nie lubisz sie "ruszac" to co ci strzelilo do glowy zeby sie nawet zastanawiac nad kinectem?
    No chyba ze jestes fanem Majkela:

5. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Natirus, jestem fanem Michael'a od wielu lat, ale nie sądzę że gra Michael Jackson The Experience będzie spełniać moje oczekiwania, to raczej będzie oszukiwanie ludzi że potrafią tańczyć jak Michael sądząc po innych grach tanecznych, obym się mylił :) Do premiery gry jeszcze trochę czasu zostało więc zobaczymy jaka będzie...

6. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    gregoryfx powiem Ci tak, ja mieszkam w mieszkaniu i mam swój mały pokój a mimo to zainwestowałem w Kinecta i jestem z niego zadowolony mimo, że mogę grać wyłącznie sam, na 2 graczy mam stanowczo za mało miejsca ale tym się nie martwię bo już 2x wziąłem kinecta do szwagra, który mieszka w domu tak jak Ty i ma sporo miejsca i tam zawsze mogę się w raz z nim i jego rodzinką wyszaleć. Póki co zestaw gier, które są dostępne na ten kontroler nie są jakieś powalające ale zapewniają dużo wspaniałej zabawy, szczególnie Kinect Adventures dodawany do zestawu jak i Dance Central to 2 według mnie bardzo fajne gry, przy których można się świetnie bawić. Ja osobiście gram też w Ypur Shape Fitness Evolved, bardzo fajna gra treningowa, dzięki niej poprawiłem trochę swoją formę :) Także ogólnie mówiąc Kinect to dobry zakup ale osobiście radzę Ci poczekać i nie kupować na Allegro czy tym podobnych serwisach, ja swój egzemplarz zakupiłem w normalnym sklepie za 569zł także pewnie i Ty znajdziesz w swoim mieście sklep, który będzie sprzedawał w podobnej cenie, zawsze to parę groszy w kieszeni ;)

7. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to ja ci napiszę tak... jeśli nie lubisz się ruszać a twoje życie towarzyskie ogranicza się do spędzania czasu z rodzicami to odpuść sobie kinect'a i zostań na padzie, bo po co ci coś co będzie stać i ładnie wyglądać na półce. nie obraz się ale tak jest, zabawa zaczyna się jak masz z kim pograć i lubisz się ruszać a tu trzeba

8. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Bardzo mi trudno podjąć teraz decyzję, ponieważ jestem bardzo ciekawy jak w to się naprawdę gra, po wypowiedzi DJ Kojot oraz jaras111x jestem między "młotem a kowadłem" Nie wiem co zrobić... Różne są opinię, może jednak fajnie się gra albo beznadziejnie jak to inni opisują Kinecta...

9. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    W wiekszych marketach i centrach handlowych mozna potestowac kinecta, wiec moglbys sprawdzic i dopiero zdecydowac.
    Na allegro sa tez aukcje z wypozyczaniem kinecta.
    Nikt za ciebie decyzji nie podejmie...

10. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    samemu też można pograć to nie problem zwłaszcza kinect sport czy your shape fitnes ale jest jedno ale.....TRZEBA SIĘ RUSZAĆ a ty piszesz że tego nie lubisz, Jak pisałem ja i każdy inny kto posiada kinect'a sprzęt super,mamy nadzieję ze z czasem gry bedą poważniejsze :) ale swoje kosztuje i kupić po to żeby stało na półce nie warto no chyba że jesteś gadżeciarzem :)

11. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Miałem okazję pograć,i wrażenia pozytywne.Super zabawka,można zyskać formę,i wgl zabawa ;) Sam mam zamiar kupic.

12. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam Kinecta od 2 dni i jestem bardzo zadowolony - moja żona i córka w końcu zainteresowały się konsolą :)

13. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    mam i uważam że warto - ale jest kilka ale:
    - wymaga sporo miejsca - inaczej gra jest frustrująca
    - część gier to popierdółki i crapy wołające o pomstę do nieba
    - trzeba się ruszać - inaczej szkoda czasu - jak się komuś zdaje że jest świetnym tancerzem to gry taneczne wyprowadzą go z błędu :p
    - mikrofon kiepsko się nadaje do rozmowy - headset dalej mile widziany
    - i lepiej kopie zapasowe nie trzymać na widoku bo szpieguje dla M$

ale fun jest naprawdę spory - i widać że Kinect to sprzęt przyszłościowy - już teraz wyszło info że M$ wykorzystuje zaledwie 30% danych z Kinecta m.in ze względu na to że usb w konsoli się dławi przy 15mb/s - więc śledzenie palców i poprawa transmisji video będzie niebawem - zapewne pojawi się też jakiś update dla samego Kinecta z podniesieniem jakości zdjęć

14. MaverickPL

MaverickPL Guest

Nie. Kinect to fajna zabawka ale jak masz np dzieci... ewentualnie czesto robisz "pijackie imprezy". Wtedy na pontonie chetnie skacza nawet ludzie ktorzy nigdy nie grali w gry koputerowe i zabawa jest *********. Tak do normalnego grania reczej srednio sie to sprawdza. Jesli byl by "targetem" produkcji kinectowych, to mial byc w domu Wii a nie XBOX'a.

15. L4mia

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    i właśnie dlatego Wii jest więcej niż PS3 i Xboxów razem wziętych
    a poza tym to nie jest dla fanów strzelanek ani wyścigów - oni nie mają czego szukać na Kinecie

16. MaverickPL

MaverickPL Guest

Ja tam wogole uwazam ze konsole nie powinny uwadac PCteow i nie powinno byc na nie gier typu FPP... ale coz, idziemy z duchem czasu, wsystko musi byc "dla idiotow" wiec i PC'ta trzeba uproscic do roli konsoli :)
    Tak czy siak zabawa przy Kinekcie moze byc fajna, ale dosc specyficzna. Wiec jesli ktos jest graczem preferujacym "typowe" gry z XBOX'a/PS3, to Kinect bedzie raczej gadzetem.
    Oczywiscie gadzet taki, jak pisalem, doskonale sprawdza sie na wszelkiego roczaju "pijackich imprezach"... ewrybady klaszcza w dlonie i skacza na pontonie ;)

17. Klosik09

Klosik09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Mam od dnia premiery czy tak jeden dzień po premierze .. i bardzo polecam , w 2011roku ma większość gier wychodzić na kinecta... Czytałem gdzieś tam..

Kinect to przyszłość na rynku gier rodzinnych i nie tylko ;D

18. L4mia

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    długo nad tym myślałeś? widać że za dużo spożywasz alkoholi - co ma pc do kinecta i do konsol? - a poza tym nie oceniaj wszystkich ze swojej perspektywy bo ja mając wypaśnego pieca nie używam go do żadnych fpp bo i po co

19. MaverickPL

MaverickPL Guest

plonk!

20. pio87

pio87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz możliwość to podejdź do najbliższego VOBISA tam maja wystawionego Kinecta i zobaczysz czy Ci pasuje , jak dla mnie jest super polecam

21. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Sory, ale ten LAG jest widoczny gołym okiem, może i to problem gier, ale co mnie to obchodzi ? Ja chce grać i się dobrze bawić, a nie się denerwować na grę bo zrobiła coś 0,5 sekundy za późno.

Koledzy dobrze piszą, podjedź sprawdź. Ja osobiście odpuszczam kinecta, mimo iż swojej małżonce chętnie bym kupił kinectimalsy to w tej chwili nie widzę dla siebie gier. Zastanów się w co będziesz grał, jak nie ma gier które cie interesują to po co ?

Wczytywanie...

Poleć forum