1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupić tego Xboxa?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez revan64, Kwiecień 8, 2011.

1. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam okazję kupić Xboxa Elite 120GB ze stycznia 2009 roku. Zasilacz 150W, więc to chyba na pewno Jasper. Według zapewnień sprzedawcy, konsola nigdy nie miała awarii. W zestawie są trzy gry, dwa pady i wszystko co było w zestawie Elite. Mam zamiar grać na oryginałach (mam już kilka) i być może za jakiś dłuższy czas przerobię ją. Cena za jaką mam okazję kupić konsolę to niecałe 700zł. Doradźcie mi, czy jest to dobra cena? Czy opłaca mi się kupować używanego Xboxa podczas gdy za podobną kwotę można mieć nówkę Slim? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Opłaca się - bierz.

4. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Martwi mnie trochę to, że gdy kiedyś przerobię konsolę to stracę gwarancję (która jest do stycznia 2012) i w przypadku awarii będę musiał papierkować :) Miałem tak niedawno z Falconem i się trochę zraziłem. Jak ma się awaryjność Jaspera w porównaniu do Falcona?

5. Tacza

Tacza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    awaria jaspera jest bardzo mała możesz kupować śmiało:)

6. revan64

revan64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak jest z głośnością Jaspera? Mój Falcon działa jak mały odkurzacz, ewentualnie jak suszarka :)

7. KamiLLLCR7

KamiLLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. czechux32

czechux32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i co mu ze slima.kupi go teraz dajmy za 800 nowego a za pol roku sprzeda go za 500 a z reszta jak masz zamiar przerobic to bierz elitke. jeszcze ma jaspera wiec czlowieku nie wahaj sie i bierz

9. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Niby czemu ma za pół roku sprzedać ???

10. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odpowiedz jest całkiem prosta - chcesz grać na oryginałach bierz slimkę - jak na kopiach to elitkę - przeróbka do slima może być za miesiąc a równie dobrze i za rok - zastanów się i kup co ci najbardziej odpowiada :)

Wczytywanie...

Poleć forum