1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupić Xboxa 360??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mnu34, Sierpień 23, 2010.

1. mnu34

mnu34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pasłęk
    Zastanawiam się czy kupić xboxa 360 ponieważ kupił bym z całą pewnością xboxa gdybym mial dobry telewizor jednak problem w tym ze mam telewizor kloca z wejściem euro czy gry by chodzily no dosc przyzwoicie?? Tylko nie piszczie zebym podlaczal sobie xboxa do monitora prosilbym o jak najszybsza pomoc

P.S. Moglby kto wrzucic zdjecie z gra na takim telewizorze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No na pewno nie będzie super jakości... Na takich TV często ludzie narzekają na napisy w grach, że trudno się doczytać czegokolwiek. Ja osobiście bym w życiu nie kupił xboxa do takiego TV bo to bez sensu... Lepiej dozbieraj kase i kup jakiś dobry TV lub monitor.
    A jaki masz aktualnie monitor? Bo to może być lepsze wyjście niż ten klocek ; p

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak kineskop ma 27-29 cali to będzie nawet wyglądało. Przy 21 i mniej absolutnie mija się to z celem. Lepiej kupić ps2

5. mnu34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pasłęk
    Klocek

Moj klocek ma 21 cali :(
    a monitor to: samsung syncmaster 740n

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No mały ten monitor, ale na 100% lepiej podłączyć xboxa do niego niż do tego TV ;p
    Nazbieraj trochę kasy i kup jakiś monitor... jakieś starsze 19" to za 200-300zł kupisz ale to wg mnie bez sensu... Lepiej od razu coś porządnego, od siebie polecam LG Flatron E2350V

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Najlepsze sa Samsungi

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ja mam Samsunga 32' HD Ready LE32S62B polecam, znajdziesz około 1000zł, nie ma sensu kupować xboksa do takiego telewizora jak ty masz

9. mnu34

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pasłęk
    No zobacze na telewizor mnie raczej nie stac bo jeszcze zbieram kase na xboxa :( ale moze moze nazbieram i na TV THX za wszystkie odpowiedzi;)

Wczytywanie...

Poleć forum